Porady
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

listwy
Urządzając wnętrze warto zadbać o każdy aspekt jego aranżacji. Dekoracje i ozdobne elementy wykończeniowe wpływają na całościowy wygląd pomieszczenia. Żeby przestrzeń wyglądała na uporządkowaną i zadbaną pod każdym względem warto postawić na piękne i trwałe materiały. Wśród detali, które wpływają na estetykę pomieszczenia są m.in. listwy ścienne, sufitowe i przypodłogowe. To nie tylko elegancka, ale i praktyczna ozdoba urządzanej przestrzeni. Różnorodność form i wzorów pozwala na dobranie odpowiedniego modelu do stylistyki wnętrza.

 

 

Piękne wnętrze

Urządzając wnętrze warto zadbać o każdy aspekt jego aranżacji. Dekoracje i ozdobne elementy wykończeniowe wpływają na całościowy wygląd pomieszczenia. Żeby przestrzeń wyglądała na uporządkowaną i zadbaną pod każdym względem warto postawić na piękne i trwałe materiały. Wśród detali, które wpływają na estetykę pomieszczenia są m.in. listwy ścienne, sufitowe i przypodłogowe. To nie tylko elegancka, ale i praktyczna ozdoba urządzanej przestrzeni. Różnorodność form i wzorów pozwala na dobranie odpowiedniego modelu do stylistyki wnętrza.

 

Listwy przypodłogowe – praktyczna dekoracja

Listwy przypodłogowe są niezbędne do ukrycia tzw. szczeliny dylatacyjnej, czyli granicy pomiędzy ścianą a podłogą. Pozostawiona bez zakrycia wygląda niedbale i nieestetycznie. Jest także miejscem, w którym zbiera się brud i kurz. Dzięki zastosowaniu listew przypodłogowych szczelina zostanie zakryta w efektowny sposób. Taki element wykończeniowy sprawdza się także w przypadku nieatrakcyjnie wyglądających kabli. W prosty i szybki sposób można schować je za listwą, a tym samym uniknąć efektu chaosu i bałaganu.

Wykonane z materiału PolyForce listwy przypodłogowe są nie tylko piękne, ale także trwałe i solidne. Odpowiednie zabezpieczenie przed wilgocią pozwala zamontować je także w pomieszczeniach narażonych na większy kontakt z wodą np. kuchnia czy łazienka.

Bogata oferta dostępnych modeli sprawia, że można dobrać wzór pasujący do wybranej stylistyki pomieszczenia. Klasyczne listwy przypodłogowe o prostej formie doskonale wpiszą się w styl nowoczesny i typowy dla niego minimalizm. Zdobione modele to idealne uzupełnienie wnętrz w stylu prowansalskim, paryskim czy glamour. Piękne i misterne wykonanie sprawia, że listwy staną się dekoracją samą w sobie.

Zwolennicy wyjątkowych przestrzeni, lubiący renowację mebli i zabawę aranżacją wnętrz, mogą zdecydować się na modele przeznaczone do malowania. Wystarczy wybrać pasujący kolor i pomalować listwę po zamontowaniu na ścianie. Modele elastyczne, lakierowane lub przeznaczone do malowania – wybór jest duży i zależy od własnych potrzeb i preferencji.

 

Listwy ścienne i sufitowe – szyk i elegancja

Doskonałą i niebanalną dekoracją wnętrza jest montaż listew ściennych i sufitowych. To dobry sposób na metamorfozę pomieszczenia. Przestrzeń stanie się bardziej stylowa i elegancka. Styl glamour, paryski, romantyczny czy vintage – listwy ścienne i sufitowe będą doskonale się prezentować w każdej odsłonie. To dobre rozwiązanie na stworzenie oryginalnego i efektownego wnętrza.

 

Dekoracyjne listwy w Twoim domu

Ozdobne listwy to dobry sposób na nadanie wnętrzu szyku i elegancji. Wykonane z wytrzymałych materiałów są odporne na uszkodzenia mechaniczne i mogą posłużyć przez wiele lat. Szeroka oferta modeli pozwala dopasować je do wnętrz o różnorodnej stylistyce, sprawdzą się zarówno w przestrzeniach nowoczesnych, jak i vintage. Listwy przypodłogowe i sufitowe to idealne rozwiązanie na zasłonięcie granic pomiędzy ścianą, a sufitem i podłogą. Listwy ścienne będą natomiast doskonałym łącznikiem między pomalowaną ścianą, a położoną tapetą.

Bogate zastosowanie listew ściennych, sufitowych i przypodłogowych powoduje, że można je dostosować do swojej koncepcji i stworzyć jedyne, niepowtarzalne wnętrze.

 

Jak zarabiać przez Internet? Sprawdź trzy najskuteczniejsze metody

Czekają nas zakupy bez klikania?

WhitePress Prawa