Porady
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

Jeśli chcesz kupić lub sprzedać części automatyki przemysłowej, na pewno zainteresuje Cię doskonale zaprojektowana wyszukiwarka Automa.Net

 technology g5929a1447 1920

Części jakie chcesz!

Automa.Net to intuicyjna i świetne zaprojektowana wyszukiwarka różnych części automatyki przemysłowej - zarówno nowych, jak i używanych, wycofanych z rynku, przestarzałych. Są tu części w pełni sprawne oraz uszkodzone, znanych marek oraz niszowych producentów. Niezależnie od tego, czego szukasz, możesz być pewny, że znajdziesz niezbędny przedmiot. Co ważne, czas oczekiwania na przesyłkę jest skrócony do minimum, co ma szczególnie znaczenie w sytuacjach awaryjnych.

 

Poszukiwanie banalnie proste

Wyszukiwarka Automa.Net daje dostęp do milionów produktów od setek dystrybutorów. Zobacz, jakie marki na Ciebie czekają - https://automa.net/brands/. A wszystko to odbywa się dosłownie w ciągu w kilka sekund. To, czego jedynie potrzebujesz to wpisać numer części, kod zamówienia lub symbol potrzebnej części. Tylko te informacje wystarczą, by Twoim oczom ukazały się części, których szukasz. Zobaczysz, jaka firma ma je na stanie, w jakiej jest kondycji, jakie są jej dane techniczne i ile jest dostępnych sztuk. 

 

Zacznij sprzedawać na Automa.Net

Ale Automa.Net to nie tylko miejsce, w którym możesz poszukiwać części, to również platforma sprzedażowa wielkich możliwości, gdzie w łatwy sposób udostępnisz swoje stany magazynowe, otwierając się na rynek tysięcy firm poszukujących części. Zobacz, jakie to stwarza możliwości dla Twojego biznesu! Współpracując z Automa.Net zyskujesz jeszcze więcej - promowany wpis w Katalogu Firm. Zawiera on ponad 10 000 wpisów firm z branży automatyki przemysłowej. To dobre miejsce, żeby promować swoją firmę i rozwijać swoją biznesową sieć.

Automa.Net przeznaczona jest więc dla wielu różnych podmiotów. Dla dystrybutorów, którzy dzięki obecności na platformie mogą nawiązać nowe kontakty z partnerami na całym świecie, przyczyniając się tym samym do zwiększenia sprzedaży. To miejsce idealne dla brokerów/dealerów, którzy pilnie poszukują części dla swojego klienta. Przy pomocy wyszukiwarki szybko dowiesz się, kto takową posiada, w jakim jest stanie i ile sztuk jest na magazynie. To wreszcie idealna przestrzeń dla integratorów systemów, posiadających nadwyżki magazynowe lub leżaki z poprzednich projektów. Dowiedz się więcej, odwiedzając blog - https://automa.net/learning/.

WhitePress Prawa