Porady
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

akademia
Praca związana z planowaniem i rozliczaniem pracy kierowców to duże wyzwanie. Wymaga ona nie tylko wiedzy teoretycznej, ale i wielu umiejętności, które pozwalają wcielać ją w życie. Jak uporać się z tymi zadaniami, by usprawnić działanie firmy i sprawić, że wszystkie strony będą zadowolone? Rozwiązaniem tego dylematu może okazać się Akademia Czasu Pracy. Jak to działa i w jaki sposób może pomóc Ci w biznesie? Dowiedz się, jak wykorzystać możliwości, które oferuje Ci Akademia!

 

 

Akademia Czasu Pracy – co to jest i jak działa?

Akademia Czasu Pracy kierowców jest dostępną online platformą kursową. Znajdziesz na niej szereg materiałów wideo opracowanych przez szkoleniowca i eksperta branży transportowej – Macieja Kabacińskiego. 

Filmy Akademii Czasu Pracy w prosty i przejrzysty sposób wytłumaczą Ci rozmaite aspekty, które związane są z planowaniem i rozliczaniem pracy kierowców. Materiały pozwolą usprawnić codzienne funkcjonowanie firmy i pomogą Ci prawidłowo interpretować przepisy. Odpowiedzą też na pytania o to, czym dokładnie jest czas pracy kierowców, jak rozliczać krajowe i zagraniczne delegacje oraz jak postępować z naruszeniami kierowców. 

 

Kto może skorzystać na Akademii Czasu Pracy? 

Materiały dostępne w Akademii Czasu Pracy z pewnością okażą się pomocne dla wszystkich osób, które trudnią się planowaniem i rozliczaniem pracy kierowców. Udział w kursie poleca się przede wszystkim: 

– właścicielom firm transportowych, 

– pracownikom zajmującym się planowaniem i rozliczaniem czasu pracy kierowców, 

– kadrowym i księgowym firm transportowych,

– osobom, które rozliczają czas pracy kierowców na zlecenie. 

 

Akademia Czasu Pracy – dlaczego warto? 

Nabór do Akademii Czasu Pracy prowadzony jest cyklicznie, a po kilku edycjach szkolenie doczekało się sporego grona zadowolonych uczestników. Co wyróżnia ten kurs? Jest on przede wszystkim: 

– prosty i przejrzysty – nawet wtedy, gdy tłumaczy zawiłe aspekty prawne;

– dostępny online przez całą dobę – co pozwala Ci korzystać z niego wtedy, kiedy Ci to pasuje; 

– stworzony przez doświadczonych praktyków – dzięki czemu zawiera praktyczne wskazówki bez nadmiaru zbędnej teorii.

Co ważne, korzystając z Akademii Czasu Pracy, możesz mieć dostęp nie tylko do materiałów wideo. Jej twórcy proponują Ci również ebooki, specjalne grupy na Facebooku i WhatsAppie, sesje Q&A, a nawet indywidualne konsultacje.

 

Co oznacza dla nas wzrost automatyzacji?

Jak przeciwdziałać pogorszeniu jakości snu?

WhitePress Prawa