Porady
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

Jeszcze na samym początku bieżącego stulecia Wilanów nie był kojarzony z intensywną działalnością deweloperów oraz ciekawą ofertą mieszkaniową. Warto pamiętać, że pierwsze projekty na terenie Miasteczka Wilanów ruszyły dopiero w 2002 r. - 2003 r. Obecnie wspomniane osiedle zamieszkuje około 25 000 - 30 000 osób. Tym samym teren Miasteczka Wilanów stał się dość ważnym punktem na stołecznej mapie mieszkaniowej. 

 

Agencja nieruchomosci Warszawa Wilanow

Właśnie z powodu powstania Miasteczka Wilanów, wilanowska populacja w krótkim czasie wzrosła z około 14 000 (2002 r.) do 51 000 (2021 r.). Można przypuszczać, że liczba ludności Wilanowa nadal będzie wzrastać - między innymi dzięki budowanej linii tramwajowej i nowym inwestycjom deweloperów. W obliczu tych wszystkich informacji, wielu osobom może się wydawać, że szybka sprzedaż mieszkania z Wilanowa stanowi jedynie formalność. Niestety w praktyce jest znacznie trudniej. Wyjaśniamy, dlaczego bardzo dobra agencja nieruchomości z Wilanowa często musi pomóc w sprzedaży.

Oferta mieszkań na sprzedaż z Wilanowa jest coraz większa …

Wspomniana wcześniej rozbudowa Wilanowa, którą zrealizowali deweloperzy przełożyła się na szybkie powiększenie oferty mieszkaniowej. Wcześniej Wilanów kojarzył się przede wszystkim z domami jednorodzinnymi oraz stylowymi willami. Teraz sytuacja wygląda już zupełnie inaczej, bo po kilku latach od zakupu swoich „M”, pierwsi lokatorzy Miasteczka Wilanów zaczęli sprzedawać lokale. W efekcie Wilanów cechuje się całkiem sporą ofertą używanych mieszkań o cenie 1 mkw. tylko nieco wyższej od stołecznej średniej.

Dane portalu Unirepo z połowy marca 2022 r. wskazują, że wówczas na terenie Wilanowa było dostępnych około 550 mieszkań. To wynik wyższy niż w przypadku chociażby Włoch lub Żoliborza. Warto pamiętać, że mówimy o unikalnych ofertach, których aktualizacja została wykonana nie wcześniej niż przed 30 dniami. Taka dość duża liczba unikalnych ogłoszeń sprawia, że szybka sprzedaż mieszkania z Wilanowa wcale nie jest bardzo łatwa. Osoby, które już się o tym przekonały, często szukają w Google takich fraz jak na przykład: bardzo dobra agencja nieruchomości Warszawa Wilanów, najlepsza agencja nieruchomości Warszawa Wilanów albo zaufana agencja nieruchomości Warszawa Wilanów.

 

Najlepsza agencja nieruchomości Wilanów - w czym pomoże?

Już zwróciliśmy uwagę, że szybka sprzedaż mieszkania Warszawa Wilanów jest utrudniona ze względu na dużą liczbę konkurencyjnych ofert. Zatem receptą na wspomniany problem może być odpowiednie wyróżnienie swojego ogłoszenia, w którym będzie prezentowane mieszkanie na sprzedaż z Wilanowa. Praktyka pokazuje jednak, że bardzo wiele osób posiadających takie lokum, niestety nie potrafi przygotować odpowiedniego ogłoszenia z ciekawym opisem i atrakcyjnymi zdjęciami oraz filmami. Osobną kwestią jest dość wysoki koszt promowania dobrego ogłoszenia na największych portalach. Najlepsza agencja nieruchomości z Warszawy poniesie wspomniany koszt, a rozliczenie z nią będzie uzależnione od sukcesu, czyli sprzedaży mieszkania za cenę satysfakcjonującą poprzedniego właściciela.

Agencja nieruchomości z Warszawy, którą można polecić zajmie się również przygotowaniem atrakcyjnego ogłoszenia i zaprezentuje lokal zainteresowanym osobom w ramach dnia otwartego. Najlepsza agencja nieruchomości Warszawa Wilanów oczywiście pomoże również przy kompletowaniu niezbędnych dokumentów i załatwianiu wszelkich potrzebnych formalności. Taka ekskluzywna agencja nieruchomości z najwyższej półki będzie pomagała obydwu stronom transakcji aż do momentu przekazania kluczy

WhitePress Prawa