Porady
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

iPhone
Rozwój nowoczesnych technologii nastąpił w niemalże błyskawicznym tempie. Momentem przełomowym był rok 2007, kiedy Steve Jobs zaprezentował światu swój produkt. Był nim nowoczesny telefon – iPhone. To wtedy zaczął się nowy etap w historii telefonów komórkowych.

 

 

 

 

 

 

Charakterystyczne jabłuszko

Obecnie iPhone’y należą do jednych z popularniejszych i najbardziej pożądanych smartfonów na świecie. Bardzo charakterystyczne logo jakim jest nadgryzione jabłko to znak rozpoznawczy marki na całym świecie. Mimo wysokiej ceny, która niekiedy przekracza cenę niezłego laptopa, chętnych na zakup tego smartfonu nie brakuje. Można śmiało powiedzieć, że firma Apple od lat wyznacza trendy, za którymi podążają producenci innych urządzeń mobilnych.

Dlaczego warto kupić Iphone’a? Pierwszym powodem jest bardzo łatwa, wręcz intuicyjna obsługa, a także przyjazny interfejs dla użytkowników. Na początku większość użytkowników może odczuwać problemy, związane z przejściem z innego systemu operacyjnego na iOS, jednak po kilku dniach stare nawyki łatwo można zastąpić nowymi. Po dłuższym czasie obcowania z produktami firmy Apple, użytkownicy nie wyobrażają sobie korzystania ze sprzętów z Windowsem czy Androidem.

Drugim przemawiającym argumentem jest niewątpliwie wysoka jakość aplikacji. Tworzone są one z myślą o wiodących systemach operacyjnych, a spora ich część to dedykowane rozwiązania jedynie dla iPhone’ów. Chcesz kupić nowy telefon? Postaw na iPhone’a. Kredyty pozabankowe to świetny sposób by zapłacić za najnowszy model smartfonu.

 

Nowy smartfon? Tylko iPhone

Jeśli nadal zastanawiasz się nad wyborem tego rodzaju smartfonu, warto wziąć pod uwagę szeroką kompatybilność z innymi urządzeniami, takimi jak iPad, iPod, iMac, MacBook czy Apple TV.

Kolejnym powodem przemawiającym za zakupem iPhone’a są nowatorskie rozwiązania technologiczne, takie jak możliwość nagrywania filmów w jakości 4K. Smartfony te są stworzone do szerokokątnych ujęć i korzystają z technologii smart HDR. Wysokiej jakości wyświetlacze Retina sprawiają, że urządzenia te uznawane są za świetne do codziennego użytkowania.

Kupując iPhone’a mamy pewność, że telefon nie straci szybko na wartości, bowiem wystarczy odczekać kilka miesięcy od premiery, by kupić urządzenie w nieco niższej cenie, a używany wcześniej model prędzej czy później znajdzie nowego nabywcę. iPhone to Twoje odwieczne marzenie? Kredyty pozabankowe to rozwiązanie idealne dla Ciebie, dzięki któremu opłacisz zakup nowego urządzenia.

 

Inwestowanie w akcje - jak to zrobić?

Tanie moduły do PrestaShop