Porady
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

integrację
Zgranie zespołu w dużym stopniu wpływa na osiągane przez pracowników firmy wyniki. Jeśli członkowie grupy odczuwają do siebie sympatię, chcą ze sobą przebywać, mają poczucie wspólnego celu, to chętniej przychodzą do pracy. Ich motywacja działa więc na korzyść przedsiębiorstwa - zatrudnieni pragną jego rozwoju, a tym samym przykładają się do obowiązków.

 

 

 

 

Liczne zalety wspólnych wyjazdów sprawiają, że warto stawiać na wyjazdy integracyjne. Inwestycja tego typu z pewnością zaowocuje większą wydajnością zatrudnionych. Jakie są ciekawe pomysły na integrację?

 

Tradycyjna wycieczka – zwiedzanie

Rodzaj imprezy należy dostosować do profilu grupy. Inna aktywność zadowoli osoby młode i aktywne, a odmienna pracowników starszych, którzy np. nie dysponują dobrą kondycją. Uniwersalnym pomysłem na integrację są wycieczki. Zwiedzanie zabytków, poznawanie historii miasta czy obcowanie z lokalną kulturą to atrakcje, które stanowią nie tylko świetną rozrywkę pozwalającą odpocząć i odstresować się, ale przede wszystkim rozwijają, poszerzają horyzonty.

Udane wyjazdy integracyjne mogą odbywać się zarówno w pięknych polskich miastach, jak i za granicą. Jeśli w zespole znajdują się osoby lubiące spędzać czas aktywnie, warto rozważyć wycieczkę w góry uwzględniającą piesze marsze szlakami. Oczywiście na takim wyjeździe integracyjnym nie może zabraknąć atrakcji typu ognisko czy imprezy pozwalające wspólnie spędzić czas i lepiej się poznać.  

 

Pomysły na integrację dla aktywnych

Grupę świetnie scalają wycieczki połączone z atrakcjami sportowymi. Spływy kajakowe cieszą się olbrzymią popularnością i niemal zawsze są świetnym pomysłem na udaną integrację załogi. Pozwalają one zaznać pozytywnego zmęczenia fizycznego, popracować nad kondycją i sprawnością mięśni, a jednocześnie też obcować z pięknem przyrody. To także doskonała zabawa. Warto postawić na wyjazd integracyjny tego typu organizowany przez profesjonalistów. Uczestnicy będą wtedy mogli skorzystać z dodatkowych atrakcji jak biwak, ognisko czy impreza taneczna.

 

Tematyczny wyjazd

Ciekawe pomysły na integrację to również połączenie wycieczki z tematycznymi rozrywkami. Najlepiej sprawdzają się kilkudniowe wyjazdy.

 

SPA

Choć wydaje się, że pobyt w SPA uwielbiają przede wszystkim kobiety, panowie równie chętnie korzystają z tego typu formy relaksu. To propozycja dla ludzi, którzy potrzebują odprężenia i rozluźnienia mięśniowego. SPA to świetny odpoczynek w grupie.

 

Kurs nurkowania

Kolejnym pomysłem na niezapomniany wyjazd integracyjny jest kurs nurkowania. Nauka nowego sportu zawsze daje dużo radości, a zdobycie międzynarodowych uprawnień to pamiątka na całe życie otwierająca nowe możliwości.

 

Kurs narciarstwa

W przypadku organizowania imprez zespołowych zimą można rozważyć wyjazd w góry połączony z nauką narciarstwa. Świetna zabawa, aktywność  i zdobywanie nowych umiejętności na pewno docenią wszyscy uczestnicy. Osoby, które potrafią jeździć, będą miały z kolei możliwość wyszalenia się.

Samodzielne wyrabianie pieczątek dla swojej firmy – czy to możliwe?

Specjalista SEO - czym się zajmuje?

WhitePress Prawa