Porady
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

Twoje dni szkolne są już za tobą, a przyszłość jest do wzięcia. Nadszedł czas, aby rozważyć różne opcje. Wybierając CIMA, otrzymujesz możliwości, które łączą cię z wpływowymi osobami w świecie biznesu i finansów. Otwierają się przed tobą drzwi, o których istnieniu nigdy wcześniej nie wiedziałeś.

 CIMA

Drzwi 1: Wolność negocjacji

Bez względu na to, co przyniesie przyszłość, zawsze będzie zapotrzebowanie na profesjonalistów z dziedziny rachunkowości i finansów. Uzyskanie i zdobycie międzynarodowego kwalifikacji daje pewność, że twoje usługi będą rozpoznawane, doceniane i pożądane.

Cyfrowa dysrupcja kwestionuje znaczenie tradycyjnych umiejętności, jednocześnie tworząc transformacyjne możliwości dla organizacji i osób. Pandemia i następujący po niej globalny kryzys finansowy napędza transformację funkcji finansowych. To przeraża. Ale otwiera świat możliwości, ponieważ firmy potrzebują specjalistów finansowych, aby nawigować w nowej rzeczywistości.

Łączymy profesjonalistów z dziedziny rachunkowości szukających kolejnej możliwości z pracodawcami szukającymi najlepszych talentów. Jako osoba szukająca pracy, przyniesiemy Ci możliwości rozwoju kariery na naszej internetowej platformie kariery. Do września ogłoszono już 873 000 ofert pracy.

 

Drzwi 2: Wolność wyboru

Członkowie i studenci CIMA pracują w różnorodnych rolach w jeszcze szerszej gamie branż na całym świecie —

  • Lokalne firmy księgowe do globalnych konsultingów, w tym KPMG, EY, Deloitte i PwC
  • Role w służbie cywilnej w obronie, środowisku, międzynarodowych organizacjach pozarządowych i organizacjach charytatywnych
  • Duże firmy technologiczne, takie jak Microsoft, Amazon, Intel i FitBit
  • Start-upy do dużych międzynarodowych korporacji, takich jak Coca Cola, Shell, Mars i Unilever

Cele kariery są osiągalne z CIMA, a możesz uczyć się w pracy, jeśli wybierzesz drogę praktyki zawodowej. Louise Quinney i Colin McLean z Bae Systems, wcześniej sami byli praktykantami, zauważają, że CIMA to preferowana organizacja, gdy szuka się praktykanta. Kwalifikacje CIMA tworzą kandydatów gotowych do pracy w finansach.

 

Drzwi 3: Wolność przemieszczania

Kwalifikacja CIMA otwiera drzwi do części świata, które mogłeś widzieć tylko w filmach lub marzeniach, a członkowie CIMA przynoszą dużą wartość każdemu biznesowi.

Dzięki CIMA uzyskasz również dostęp do tytułu Chartered Global Management Accountant® (CGMA®). Tytuł CGMA to najczęściej spotykany tytuł zarządzania rachunkowością na świecie, z ponad 150 000 posiadaczy.

 

Drzwi 4: Wolność łączenia

Z CIMA dołączysz do jednej z najbardziej innowacyjnych grup zarządców rachunkowości na świecie, z doświadczeniem w finansach w różnych krajach i kulturach.

Bycie połączonym z 431 000 podobnie myślącymi osobami umożliwia nawiązywanie kontaktów i daje dostęp do porad kariery, narzędzi, szablonów i możliwości rozwoju zawodowego.

 

Drzwi 5: Wolność specjalizacji

Na całym świecie ludzie zrozumieli, że CIMA to droga do udanej kariery w finansach i biznesie.

Cokolwiek widzisz dla swojej przyszłości i dokądkolwiek prowadzi twoja profesjonalna podróż, dostarczymy zasoby i możliwości, aby wytyczyć ścieżkę.

Przyszłość jest do wzięcia. Odkryj moc możliwości z CIMA Polska.

WhitePress Prawa