Po Pracy
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

Narodowy Panel badawczy NPB umożliwia zdobywanie cennych nagród finansowych za udział w badaniach, które pomagają firmom zrozumieć oczekiwania swoich klientów.

Wypelnianie_ankiet.jpg

Zgodność i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie

Na NPB twój komfort i bezpieczeństwo są na pierwszym miejscu. Platforma ma na swoim koncie certyfikat ISO27001, który gwarantuje przestrzeganie międzynarodowych standardów bezpieczeństwa informacji. Dodatkowo, usługa jest w pełni zgodna z RODO, co oznacza, że twoje dane osobowe są chronione i przetwarzane zgodnie z prawem. W celu podniesienia poziomu bezpieczeństwa, wprowadzone zostało dwuskładnikowe uwierzytelnianie, które jeszcze bardziej chroni twoje konto przed nieautoryzowanym dostępem. Dowiedz się więcej na temat bezpieczeństwa na platformie NPB tutaj.

 

Proste i jasne zasady

Proces rejestracji i korzystania z platformy jest bardzo prosty. Po założeniu konta na NPB, wypełniasz szczegółowy profil, który pomoże systemowi dopasować do ciebie odpowiednie ankiety. Następnie, regularnie bierzesz udział w badaniach, gromadząc punkty za każdą ukończoną ankietę. Po uzbieraniu minimum 500 punktów, możesz zrealizować wypłatę. Zasady działania platformy opisane są szczegółowo tutaj.

 

Korzyści z korzystania z NPB

Poza zdobyciem dodatkowych środków finansowych, uczestnictwo w badaniach NPB to również możliwość wywierania wpływu na rozwój różnych produktów i usług. Twoja opinia liczy się dla wielu firm, które chcą lepiej zrozumieć swoich klientów. Wypłaty realizowane są dwa razy w miesiącu, co pozwala na szybkie otrzymanie zasłużonej nagrody.

 

Profesjonalizm gwarantowany przez Fieldstat

NPB to część renomowanej agencji badawczej Fieldstat, która specjalizuje się w realizacji badań ilościowych, m.in. CAWI (Computer Assisted Web Interviews). Dzięki temu masz pewność, że ankiety, w których bierzesz udział, są profesjonalnie przygotowane i mają realny wpływ na rynek.

Zarejestruj się już teraz i dołącz do społeczności NPB, która zarabia, jednocześnie wpływając na rozwój firm i ich ofert. Twój głos jest cenny, niech zostanie usłyszany!

WhitePress Prawa