Po Pracy
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

Czy jakość to dla Państwa najważniejszy do rozważenia czynnik w przypadku inwestowania w nieruchomość? Jeśli tak, to podzielamy wasz punkt widzenia. Dla zachowania najwyższych standardów używamy jedynie najlepszych gatunkowo materiałów – dostarczanych nam przez zaufanych producentów. W Skand House wierzymy, że bardzo ważna jest kontrola procesu powstawania domu – na każdym etapie. Taka dokładność zapewniła nam zaufanie inwestorów. Zdecydowanie przedkładamy jakość wykonania nad ilość zleceń – z tego względu przyjmujemy ich ograniczoną ilość (do 12 na rok).

 

 

 

Relacje z Klientami
Inwestorzy, którzy zlecają nam wykonanie projektu mogą liczyć na jasne warunki współpracy. W umowie określamy zakres oraz sposób realizacji prac. Zarówno sporządzony przez nas harmonogram prac, jak również kosztorys mają charakter niezmienny. Komfort inwestorów jest dla nas kwestią niezwykle istotną – dlatego też zajmujemy się wszelkimi formalnościami (obejmującymi np. uzyskiwanie niezbędnych zezwoleń). Zarówno termin rozpoczęcia, jak i zakończenia prac są przez nas jasno określane od samego początku.

 

Kompleksowość oferty
Poszczególne etapy prac realizujemy w sposób kompletny. Oznacza to, że obsługujemy całość inwestycji, współpracując ze sprawdzonymi podwykonawcami oraz producentami najlepszych materiałów. Staranne wykonanie gwarantujemy również dzięki temu, że mamy pełną kontrolę na każdym z etapów wznoszenia konstrukcji.
Dodatkowym udogodnieniem pozostają zlecane przez nas próby szczelności budynku – zewnętrznemu audytorowi. Dzięki temu nasi Klienci mogą mieć niezachwianą pewność, że dom stworzony przez firmę Skand House będzie energooszczędny i ekologiczny. Potwierdza to stosowny certyfikat.

 

Kwestie finansowe i ubezpieczeniowe
Konstrukcje naszych budynków objęte są wieloletnią pisemną gwarancją, podobnie jak wykonane przez nas prace instalacyjne i wykończeniowe. Również producenci poszczególnych materiałów/prefabrykatów dają swoje gwarancje na konkretne elementy.
Zakup domu z prefabrykatów/domu drewnianego szkieletowego wiąże się z koniecznością posiadania całej potrzebnej kwoty jeszcze przed rozpoczęciem prac. Często optymalnym rozwiązaniem pozostaje w takiej sytuacji kredyt. Jako firma nastawiona na potrzeby Klientów wzięliśmy to pod uwagę – i uruchomiliśmy współpracę z przedsiębiorstwami brokerskimi, które umożliwiają zdobywanie kredytów/pożyczek na korzystniejszych (niż standardowe) warunkach. To kolejny argument, który może potwierdzić tezę, że budownictwo ekologiczne, drewniano – szkieletowe jest przyszłością branży.

WhitePress Prawa