Po Pracy
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

W tym roku firma Samsung debiutuje w roli partnera 63. Krakowskiego Festiwalu Filmowego. W ramach współpracy odbędą się ekskluzywne pokazy czterech festiwalowych filmów, wyróżniających się swoją warstwą wizualną. Widzowie będą je mogli obejrzeć w kameralnej atmosferze wyjątkowych wnętrz Pałacu Potockich na najlepszych telewizorach Samsung, czyli Excellence Line Neo QLED 8K. Firma przyzna także nagrodę specjalną dla filmu, który szczególnie zachwyci doskonałością obrazu.

 

Krakowski Festiwal Filmowy to jedno z najstarszych na świecie wydarzeń, poświęconych filmom dokumentalnym, animowanym oraz krótkim fabułom. Podczas kilku festiwalowych dni widzowie mają okazję obejrzeć około 200 filmów  z całego świata.

 

W tym roku, w ramach cyklu „Samsung Excellence Line” będzie można obejrzeć cztery wyjątkowe filmy, które wyróżniają się zachwycającą warstwą audiowizualną. Wśród nich znalazły się tytuły, takie jak: „Pieśń ziemi” – zapierający dech wizualno-dźwiękowy poemat w reżyserii Margreth Olin;  „Sen o Arizonie” – filmowa hybryda z pogranicza obserwacji i kreacji, kina i teatru; „Wstrzymując oddech”- oszałamiający obraz głębin morskich oczami sportowców nurkujących na bezdechu oraz „Oglądacze” – odurzająca krajobrazami Laosu turystyczna medytacja. Pokazy odbędą się w dniach od 29 maja – 1 czerwca w Pałacu Potockich w Krakowie.

 

Wszystkie powyższe filmy będzie można obejrzeć na najlepszych telewizorach Samsung, czyli modelach z linii Excellence Line Neo QLED 8K. Stanowią one wyjątkowe połączenie zaawansowanych technologii z minimalistycznym designem. Oferują obraz tak szczegółowy i wyrazisty, że widzowie będą mogli skupić się w pełni na oglądanych filmach i oddać niesamowitym doświadczeniom. Tym samym Pałac Potockich stanie się prawdziwym domowym kinem.

 

Zanurz się w filmowym świecie bez ograniczeń

W telewizorach Excellence Line zastosowano technologię Quantum Mini LED, która sprawia, że podświetlenie ekranu jest kontrolowane lepiej niż kiedykolwiek, a to wszystko dzięki udoskonalonej 14-bitowej skali luminacji. Tym samym można cieszyć się seansami wzbogaconymi o najdrobniejsze szczegóły. O wrażenia zadba także Neuronowy Procesor AI Quantum 8K.  W tegorocznych modelu QN900C proces skalowania oparty jest aż na 64 wielomodelowych sieciach neuronowych, spośród których każda wykorzystuje analizę danych wejściowych oraz inteligentny algorytm i podnosi jakość scen, udoskonalając ich kontrast, rozdzielczość czy kolory.

 

Te najbardziej ekskluzywne telewizory nie uznają kompromisów także pod względem jakości dźwięku. Technologia Dolby Atmos®, w połączeniu z wielokanałowymi wbudowanymi głośnikami – 6.2.4CH w modelu QN900C – zapewnia niezwykle porywający dźwięk i dostarcza niezapomnianych wrażeń kinowych.

 

Excellence Line to także niezwykle smukły design, który zachwyca z każdej strony. W najwyższym modelu z tej linii, czyli QN900C, zastosowano Bezgraniczny Ekran. Oznacza to, że telewizor ma praktycznie niewidoczne krawędzie oraz zminimalizowaną ramkę ekranu, co pozwala uzyskać jeszcze bardziej wciągające wrażenia podczas oglądania.

 

Firma Samsung przewidziała nagrodę specjalną dla jednego z konkursowych filmów, który szczególnie zachwyci widzów doskonałością obrazu. Zwycięzca otrzyma 5 000 zł oraz telewizor Excellence Line Neo QLED 8K QN900C.

 

 Samsung - Czy technologia może pomóc nam w opiece?

WhitePress Prawa