Po Pracy
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

Saint-Gobain Glass, światowy lider w dziedzinie produkcji szkła, dołącza do jury IV edycji Konkursu Twój Model Biznesowy. To niezwykłe wydarzenie organizowane przez Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości promuje najbardziej innowacyjne i konkurencyjne pomysły na biznes na terenie Dąbrowy Górniczej. Zaangażowanie Saint-Gobain Glass w ten projekt nie jest przypadkowe. Firma, zaliczana do 100 najbardziej innowacyjnych na świecie, zdecydowała się wesprzeć lokalną przedsiębiorczość, dzieląc się swoją bogatą wiedzą i doświadczeniem.

Dąbrowa Górnicza to miejsce, w którym tradycja przeplata się z nowoczesnością. Miasto z długą historią przemysłową skupia się dziś na wspieraniu innowacyjnych przedsięwzięć, dzięki czemu nie tylko przyciąga nowe talenty, ale również stwarza warunki do ich rozwoju, co przekłada się na dynamiczny rozkwit lokalnej gospodarki. Wszystko to sprawia, że ta część Śląska staje się doskonałym miejscem dla tych, którzy chcą przekształcić swoje pomysły w realne, dochodowe przedsięwzięcia.
 
Tam, gdzie marzenia zmieniają się w rzeczywistość
IV edycja Konkursu Twój Model Biznesowy jest doskonałą okazją do przedstawienia innowacyjnych pomysłów i zdobycia pomocy w ich realizacji, zaś zwycięstwo to szansa na uzyskanie znaczącego wsparcia finansowego, które może przyczynić się do realizacji innowacyjnych idei. Ale to nie wszystko. Zwycięzcy otrzymują również możliwość prezentacji swojego modelu biznesowego przed szerokim gronem specjalistów i potencjalnych inwestorów, co może przynieść dodatkowe korzyści w postaci partnerstw czy inwestycji.
 
– Zaangażowanie Saint-Gobain w Konkurs Twój Model Biznesowy wynika z naszej głębokiej wiary w potencjał lokalnej przedsiębiorczości – mówi Magdalena PiękoszDyrektor Marketingu Saint-Gobain Glass i Glassolutions, członkini jury konkursu. – W Saint-Gobain promujemy zachowania przedsiębiorcze, zachęcając naszych pracowników do innowacyjnych inicjatyw, które zmieniają nasz biznes. Wspieramy ludzi, którzy potrafią patrzeć szeroko i w swoim działaniu „łączyć kropki”.  Jesteśmy gotowi podzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami konkursu, i pomóc im rozwijać ich talenty. To dla nas nie tylko przyjemność, ale też inwestycja w przyszłość Dąbrowy Górniczej – dodaje Magdalena Piękosz.
 
Dołączenie do jury tej edycji Konkursu Twój Model Biznesowy w Dąbrowie Górniczej przez Saint-Gobain Glass to znakomity przykład tego, jak globalne firmy mogą wspierać lokalną społeczność, promując postawy niezbędne w dzisiejszym biznesie. Dając realne szanse na urzeczywistnienie marzeń uczestników, partnerzy konkursu mogą czerpać z ich kreatywności. Dzięki tej współpracy tworzymy realne szanse dla rozwoju gospodarczego i ekonomicznego regionu.
 
 

 Saint-Gobain Glassolutions liderem w kategorii szyb i szkła

WhitePress Prawa