Gosia Bruś fot. Krzysztof Wilma

Po Pracy
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

 

fullsizeoutput 18d6

Gosia Bruś (wł. Małgorzata Bruś-Atamańczuk) to posiadająca wieloletnie sceniczne
doświadczenie, pochodząca z Wrocławia, wokalistka rockowa. W 1994 roku nawiązała współpracę z muzykami wrocławskiej sceny muzycznej współtworząc zespół Free Time. Zwieńczeniem tej współpracy było wydanie w grudniu 1999 roku, płyty „Dobra Noc", pod skrzydłami wrocławskiej wytwórni muzycznej - Luna Music. Płyta została dobrze przyjęta przez krytyków i publiczność, co z kolei zaowocowało wieloma koncertami z czołówką ówczesnej polskiej sceny muzycznej oraz nagraniem teledysku do tytułowego utworu” Dobranoc”. Po rozwiązaniu zespołu  w 2005 r. oraz kilkuletniej przerwie, Gosia postanowiła kontynuować przygodę z muzyką pod własnym nazwiskiem.

 

Gosia Bruś i Piotr Laska fot. Gosia Bruś 

 

 

 

W międzyczasie występowała jako reprezentant jednego z donatorów w 6 edycjach wrocławskiego Koncertu Nadziei, wykonując największe muzyczne przeboje w aranżacjach Marcina Mirowskiego oraz Mariusza Dziubka.

brus 09136   gosiabrus 09062c

Gosia Bruś i Marek Atamańczuk | fot. Krzysztof Wilma

Muzycy, z którymi wokalistka obecnie współpracuje to Jarosław Pawlicki - gitara basowa; Marek Atamańczuk - perkusja; Piotr Laska  - gitara, instrumenty klawiszowe. Piosenka „Chwile” jest pierwszym zwiastunem tworzącego się nowego materiału, którego zwieńczeniem będzie płyta.

 


Facebook: https://www.facebook.com/brusgos/

Instagram official: https://www.instagram.com/gosiabrus

YouTube: Gosia Bruś - official https://youtube.com/channel/UC rZZgmBmRz6umDr7OxWU8A

 

WhitePress Prawa