Po Pracy
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times
Ruszyło wielkie święto wszystkich fanów gier - targi Gamescom 2019 w Kolonii. To wyjątkowy moment dla krakowskiego studia Bloober Team, które równo za 10 dni - 30 sierpnia, przedstawi światu swoje najnowsze dzieło - Blair Witch, oparte na kultowej serii horrorów "Blair Witch Project". Produkcja jest owocem współpracy polskiej spółki z globalną wytwórnią filmową - Lionsgate. Na Gamescom 2019 Bloober Team pokazał właśnie kolejny, przerażający zwiastun gry, na którą od czerwcowych targów E3 w napięciu czekają fani horroru psychologicznego na całym świecie!

  

  

 

Jest rok 1996. Młody chłopak znika w lesie Black Hillls w pobliżu Burkittsville w stanie Maryland. Jako były policjant z burzliwą przeszłością, dołączasz do poszukiwań. To, co zaczyna się jako zwykłe śledztwo, szybko przeradza się w niekończący się koszmar, kiedy stajesz twarzą w twarz ze swoimi lękami oraz tajemniczą siłą nawiedzającą mroczne lasy. Podobnie jak w poprzednich produkcjach studia Bloober Team - twórcy pełnymi garściami czerpią z dziedziny psychologii i psychiatrii, próbując skłonić gracza do zmierzenia się ze swoimi fobiami i odpowiedzenia na kluczowe, egzystencjalne pytania. Blair Witch 30 sierpnia zadebiutuje na komputerach osobistych oraz Xboksie One, a od dnia premiery, o czym poinformował Microsoft,  gra dostępna będzie także w abonamencie Xbox Game Pass. 
Jednocześnie Bloober Team nie zwalnia tempa, kontynuując prace nad rewolucyjną grą Medium, zastosowana w której technologia uzyskała niedawno ochronę Urzędu Patentowego Stanów Zjednoczonych. 

Jeżeli zainteresowały Państwa kolejne pomysły i działania studia Bloober Team i chcieliby Państwo uzyskać więcej szczegółów i informacji na temat prowadzonych prac (również pod kątem biznesowym i naukowym) - serdecznie zapraszamy do kontaktu. Jako biuro prasowe studia z przyjemnością udostępnimy Państwu wszelkie materiały, jak również zaaranżujemy spotkanie z naszymi twórcami i ekspertami.Zapraszamy również do obejrzenia najnowszego trailera Blair Witch prosto z targów Gamescom:

 

 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=42&v=ek0Y0Pff9WI

 

 

WhitePress Prawa