Po Pracy
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

Księga Gości od Amelia-Wedding.pl
Śluby i wesela od zawsze budzą wiele emocji. W naszym kraju jest to szczególnie widoczne. Każda para chce mieć wyjątkowe wspomnienia, które zostają w pamięci na całe życie. Unikalne księgi gości weselnych mogą w tym pomóc. Dlatego postanowiliśmy zebrać kilka najlepszych pomysłów na sezon 2023, dzięki którym ta wspaniała pamiątka stanie się czymś rzeczywiście wyjątkowym.

 

 

 

 

Tradycyjna księga gości na ślub i wesele

Klasyczne rozwiązania nigdy nie wychodzą z mody. Jak uczy doświadczenie, znaczna część par decyduje się na sprawdzone aranżacje. W 2023 roku nie będzie inaczej. Dotyczy to zarówno stylistyki uroczystości w kościele, jak i samej zabawy weselnej. Oczywiście ta decyzja powinna mieć przełożenie na kwestię wyboru odpowiedniej księgi gości. W końcu nic nie może być przypadkowe, prawda? Wszystko musi do siebie pasować i stanowić pełną całość. Tylko w ten sposób można uzyskać ten unikalny, ten wyjątkowy klimat, który zrobi wrażenie na gościach. Ma to znaczenie zwłaszcza w przypadku klasycznych dodatków ślubnych (przykłady możesz zobaczyć tutaj: https://amelia-wedding.pl/dodatki-slubne/ksiegi-gosci-weselnych/).

Białe albo kremowe okładki ze złotymi zdobieniami to chyba najbardziej tradycyjne księgi gości, jakie można sobie wyobrazić. 100 kartek w formacie A4 – to w zupełności wystarczy, aby zmieścić wszystkie wpisy gości, nie wyłączywszy dłuższych życzeń lub wierszyków, które lubią zostawić po sobie co bardziej kreatywni weselnicy. W każdym razie połączeni jasnych kolorów i złota to zawsze świetny pomysł nie tylko na księgę pamiątkową. No bo jeśli wejdziemy na stronę Amelia-Wedding.pl, zobaczymy, że wybrany wariant stylistyczny można zastosować do praktycznie wszystkich dodatków. Zaproszenia weselne, pudełka na ciasta, a nawet etykiety na nalewki. Każdy z tych elementów można udekorować w koherentny sposób. A gdy połączyć to z wystrojem sali weselnej i kościoła, powstanie efekt spójności w klasycznym wydaniu. To musi robić wrażenie!

Trzeba nam wspomnieć, że dzisiaj nawet najbardziej tradycyjne rozwiązania dekoracyjne podlegają personalizacji. Oznacza to, że szczegóły mogą być dopasowane pod życzenia każdej pary młodej. Treść na okładce, czcionka itd. Wszystko to jest możliwe do spersonalizowania, więc nie mamy tu do czynienia z produktem na masową skalę. Indywidualne podejście do ślubu to bardzo istotna sprawa i księgi kupowane w kwiaciarni czy osiedlowym markecie nigdy nie będą unikalne. Warto o tym pamiętać podczas planowania uroczystości weselnych, nie sądzisz?

 Księga Gości od Amelia-Wedding.pl

Elegancka księga gości z motywem roślinnym

Bliskość z przyrodą to dość popularny trend w ostatnich latach. Na weselach zawsze były obecne kwiaty, lecz dzisiaj pary młode stawiają duży nacisk, aby było ich jak najwięcej. To z pewnością się nasili w sezonie ślubnym 2023. Chodzi nie tylko o wspaniałe bukiety na stołach, lecz również rośliny wokół okien, kolumn czy drzwi. Nierzadko liście i kwiaty (oczywiście jadalne) zdobią i tort. Znakomitym pomysłem jest zatem umieszczenie motywów roślinnych również na księdze gości weselnych.

Przyszli małżonkowie mogą stworzyć własny ogród, inaczej mówiąc. Rośliny jako dekoracje weselne sprawdzą się w każdej aranżacji. Czy to uroczystość na góralską nutę, czy bardziej nowoczesne i wręcz designerskie podejście do sprawy – nie ma znaczenia. W przypadku motywów kwiatowych można liczyć na symbiozę z dosłownie każdą stylizacją dekoracji.

 

Ekologiczna księga gości na wesele

Kwiaty i liście silnie kojarzą się z ekologią. Ona zaś jest szalenie modna w ostatnim czasie. Chociaż nie... to złe określenie. W gruncie rzeczy bycie eko o wiele bardziej stanowi dziś styl życia aniżeli jakiś modny gest. Dla wielu młodych Polaków dbanie o środowisko naturalne jest czymś doprawdy ważnym i powinno to mieć odzwierciedlenie w przypadku dekoracji ślubnych. Plastikowe elementy coraz częściej są zastępowane alternatywami z biodegradalnych materiałów. Należy się spodziewać, że rok 2023 będzie obfitował w takie właśnie rozwiązania.

Wyjątkowa księga gości dostępna na stronie Amelia-Wedding.pl jest w stanie spełnić takie wymagania. Ekologiczne dekoracje weselne powstają z wyjątkowego papieru i są całkowicie zgodne z obowiązującymi obecnie normami środowiskowymi. Materiały pochodzą z recyklingu, więc żadne drzewo nie zostało ścięte w celu ich wyprodukowania. Nowoczesne systemy wytwarzania dają zaś gwarancję trwałości, w związku z czym nie ulegną przypadkowemu rozdarciu podczas wesela, jak i wiele lat po nim.

Ekologiczne podejście do ślubu i wesela to bardzo mocny akcent. Doświadczymy go w roku 2023 bez dwóch zdań. Wykorzystanie tego typu rozwiązań może być nie tyle świadectwem dobrego gustu, ile przede wszystkim dbałości o naszą wspólną przestrzeń życiową.

Księga Gości od Amelia-Wedding.pl

 

Jak zamówić księgę gości weselnych?

To bardzo proste. Wystarczy wybrać odpowiedni projekt i wypełnić formularz. To samo dotyczy zresztą wszystkich dodatków, które naprawdę opłaca się zamówić w jednym miejscu. Sprawdź, przekonaj się o tym samodzielnie. Wystarczy kliknąć tutaj: https://amelia-wedding.pl/dodatki-slubne/ksiegi-gosci-weselnych/.

 

 

Czy warto korzystać z Shopify? Opinie

WhitePress Prawa