Po Pracy
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

kraków
Kraków jest miastem do życia jedynym w swoim rodzaju. Możesz być swoim własnym przewodnikiem po mieście. Nieważne, czy jesteś studentem, turystą czy przedsiębiorcą - Kraków oferuje coś dla każdego. W tym artykule pokażemy Ci kilka najważniejszych rzeczy, które czynią naszą stolicę tak wyjątkową!

 

 

 

 

 

Zegary na każdym rogu

Nie obawiaj się spóźnienia w Krakowie - trudno się tu zgubić, ponieważ na każdym rogu ulicy znajduje się zegar. Tak, naprawdę - wszystkie zegary zostały zsynchronizowane i pokazują dokładnie ten sam czas! Wszystkie mieszkania Kraków mają inną kolorystykę

Mieszkania Kraków, domy i pałace w Krakowie są tak różnorodne jak samo miasto.

 

Miasto uniwersyteckie i siedziba wielu firm

Największym pracodawcą w mieście jest Uniwersytet Jagielloński. Ta najstarsza polska uczelnia zatrudnia obecnie około 6,7 tys. osób. Innymi znaczącymi pracodawcami w mieście są Akademia Górniczo-Hutnicza oraz Szpital Uniwersytecki. W Krakowie zatrudnienie w sektorze naukowym stanowi co najmniej 10% całego rynku pracy. Jest to niezwykle wysoki odsetek.

 

Rynek mieszkaniowy w Krakowie

Wszystko to wpływa na rozwój rynku mieszkaniowego. Kraków niewątpliwie przyciąga najlepsze umysły z całej Polski, co skutkuje brakiem równowagi popytu i podaży na rynku deweloperskim. Pod wieloma względami miasto to jest punktem kulminacyjnym na mapie Polski. Ilość zrealizowanych tam projektów daje mu przewagę nad Wrocławiem i Gdańskiem, jeśli chodzi o pozycję wicelidera na polskim rynku mieszkaniowym. Kraków może pójść w ślady Wrocławia i Gdańska, ale na razie wydaje się być bezpieczny przed atakiem. Kilka domów w zabudowie szeregowej w Krakowie

Ponieważ domy szeregowe budowane są głównie z myślą o zamieszkaniu w nich całej rodziny, mają one zazwyczaj większą liczbę pokoi i mniejszy taras. Ponadto, ponieważ domy szeregowe wymagają zazwyczaj mniejszej powierzchni pod budowę niż domy jednorodzinne, tarasy raczej nie są tak duże, jak te widoczne na tradycyjnych planach domów. W Krakowie z pewnością bardziej popularne będą kamienice ze względu na ich wyższy standard.

Podsumowując można stwierdzić, że projekty domów szeregowych w Polsce nadal stanowią produkt niszowy, mimo że nie brakuje klientów chętnych do zakupu mieszkań w zabudowie szeregowej. Wiele polskich miast w ogóle nie oferuje tego typu nieruchomości - tylko wybrane lokalizacje przyciągają potencjalnych nabywców, którzy chcą kupić.

 

Rolety wewnętrzne i zewnętrzne to niezastąpiona dekoracja każdego budynku

Anna Karwot - co warto o niej wiedzieć?