Po Pracy
Typografia
 • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
 • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

Kaseta kominkowa na wymiar
Czym tak właściwie jest kaseta kominkowa? Dlaczego próżno jej szukać w popularnych sieciówkach? Jak wygląda jej montaż i jaka jest wydajność spalania? Jest jedna marka na rynku, która wyróżnia się na tle innych. Drzwiczki kominkowe i kaseta kominkowa na wymiar - właśnie to znajduje się w jej ofercie. Co to za marka?

 

 

 

 

 

 

Problemy z dostępnością

Można śmiało powiedzieć, że kaseta kominkowa na wymiar to produkt niszowy - niewielu producentów zajmuje się wytwarzaniem akurat takiego produktu. W dużych, popularnych sklepach królują przede wszystkim kominki wolnostojące (popularne “kozy”) oraz wkłady kominkowe. Problem z “kozami” jest taki, że zajmują sporo miejsca. Nagrzewają się do bardzo wysokich temperatur i dobrze oddają ciepło, ale nieodpowiednio zabezpieczone mogą stanowić zagrożenie dla dzieci oraz pupili. Wkłady natomiast są bardzo problematyczne w montażu. Należy zakupić nie tylko wkład, ale i obudowę pasującą do niego. Następnie trzeba przeprowadzić skomplikowane prace remontowe, które pochłaniają sporo czasu i pieniędzy (na materiał budowlany i ewentualną “robociznę” ekipy). Wkład kominkowy ma świetną wydajność spalania, ale sam koszt zastosowania takiego rozwiązania jest całkiem wysoki. A jak wygląda finansowo zastosowanie kasety kominkowej na wymiar?

 

Kaseta kominkowa na wymiar - polecany producent

Kaseta kominkowa na wymiar to absolutny bestseller marki IGNIF. Powodem nie jest wyłącznie to, że IGNIF jako jeden z niewielu kominkowych producentów zajmuje się wytwarzaniem kaset kominkowych na wymiar - powodem jest przede wszystkim to, że wszystkie produkty tej marki są po prostu świetnej jakości! Mało tego: wytwarzane są w sposób ręczny. Rzemieślnictwo w dzisiejszych czasach zostało niestety nieco wyparte przez powszechną masówkę - zautomatyzowana produkcja jest o wiele bardziej opłacalna dla przedsiębiorców. Niestety takie rozwiązanie często skutkuje tym, że produkt staje się oklepany, nudny, brak mu wyjątkowości. Jeżeli interesuje Cię kaseta kominkowa na wymiar od IGNIF, to będziesz miał 100% pewności, że inwestujesz w coś niepowtarzalnego.

 

Personalizacja

Każda kaseta kominkowa na wymiar marki IGNIF może zostać dowolnie zmodyfikowana przez klienta. Będziesz miał do wyboru:

 • kształt oraz klamki;
 • kolor kasety kominkowej na wymiar;
 • kształt oraz kolor gałki;
 • ornamenty;
 • listwy zdobiące.

Są jednak pewne elementy wspólne odnośnie bardziej technicznej strony - każda kaseta kominkowa na wymiar charakteryzuje się:

 • konstrukcją wykonaną z podwójnego płaszcza stali;
 • bardzo szybkim i łatwym montażem - wystarczy jedynie wsunąć kasetę w otwór i uszczelnić wszystko sznurem szklanym;
 • posiadaniem rur konwekcyjnych - podnoszą one efektywność grzewczą;
 • sposobem obłożenia - zastosowano do tego wermikulit (w porównaniu z szamotem oferuje dużo wyższą temperaturę spalania);
 • posiadaniem systemu Clean Glass, dzięki czemu szyba dłużej pozostaje czysta;
 • tym, że posiada mały, ale wprost niezniszczalny ruszt, który można dowolnie obracać (bez otwierania drzwi kominkowych otrzymujesz możliwość udrożnienia go z popiołu lub poprawienia źle leżącego kawałka drewna);
 • świetnej jakości szufladą do popielnika.

 

Jakie jeszcze korzyści niesie za sobą kaseta?

Kaseta kominkowa na wymiar wychodzi o wiele korzystniej finansowo niż wkład kominkowy. Efektywność spalania - na podobnym poziomie. Montaż - bezproblemowy. Wygląd - możliwy do dopasowania pod indywidualne preferencje. Czego chcieć więcej? Zajrzyj już teraz na stronę marki IGNIF https://ignif.com/ i poczytaj o szczegółach. W razie wątpliwości - skontaktuj się z obsługą sklepu. Gorąco polecam!

 

Czy w nadmorskim kurorcie w Polsce można spędzić ciekawe wakacje?

WhitePress Prawa