Po Pracy
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

ekskluzywny prezent
30. urodziny to wyjątkowa okazja, aby wyrazić swoje uczucia i sprawić, że bliska osoba poczuje się szczęśliwa i doceniona. Warto więc obdarować drugą połówkę w sposób, który zostanie przez nią zapamiętany na długi czas. Jaki ekskluzywny prezent wybrać, aby uzyskać taki efekt?

 

 

 

 

 

Ekskluzywna biżuteria

Biżuteria jest znakomitym pomysłem na wyjątkowy prezent, niezależnie od okazji czy upodobań drugiej połówki.
W praktycznie każdym salonie jubilerskim można znaleźć różnorodną gamę pierścionków, naszyjników, łańcuszków, kolczyków i innych eleganckich elementów, które dodadzą szyku każdej kreacji. Najpopularniejsze materiały to rzecz jasna złoto i srebro, jednak jeśli obdarowywana osoba ma inne preferencje, warto pokusić się o coś bardziej wykwintnego, co zostanie zapamiętane na długi czas.

Częstym pomysłem przy zakupie biżuterii na prezent jest wybranie opcji z własnym grawerem. Jeśli podarunek będzie wręczany drugiej połówce, miłosne wyznanie lub ważne dla pary symbole można zamieścić na naszyjniku czy bransoletce. W ten sposób można okazać nie tylko swoją miłość i przywiązanie, ale także utwierdzić ukochaną w przekonaniu, jak ważne miejsce zajmuje w życiu partnera.

 

Pakiety przeżyć

W ostatnich latach sporą popularnością cieszą się prezenty w formie pakietów przeżyć, które pozwalają na zaznanie przyjemnych chwil w:

  • restauracji,
  • hotelu ze SPA,
  • salonie piękności.

Taka forma podarunku jest niezwykle praktyczna, bowiem może być opcją na spełnienie marzenia, a przy tym może być okazją do udania się w miejsce, które w toku codziennych obowiązków było od dłuższego czasu odkładane.

Dobrym pomysłem na ekskluzywny prezent na 30. urodziny dla niej jest wykupienie pakietu składającego się z noclegu w jakościowym hotelu i kolacji w wykwintnej restauracji. Spędzenie przyjemnych chwil z drugą połówką, a jednocześnie skosztowanie pysznych dań z pewnością spodoba się ukochanej osobie. Równie dobrym pomysłem jest pakiet na kilka dni w hotelu ze strefą SPA, gdzie obdarowywana osoba może uciec myślami od obowiązków zawodowych i zaznać relaksu, na który nie może sobie pozwolić na co dzień.

 

Wyjątkowa wycieczka

Jako że wspomnienia same w sobie często są najlepszym pomysłem na prezent, na 30. urodziny dla niej warto postawić na wycieczkę. Znając upodobania drugiej połówki i preferencje co do ulubionego kierunku, wybranie ciekawego miejsca na spędzenie kilku wspólnych dni wydaje się być dobrym pomysłem. Co najlepsze, taka forma prezentu może być dowolnie łączona z innymi atrakcjami. Sama wizyta w hotelu czy ośrodku wypoczynkowym wcale nie musi się ograniczać jedynie do tego. W ramach wyjazdu można zabrać ukochaną na romantyczną kolację czy też wręczyć fizyczny prezent.

Jeśli zatem druga połówka uwielbia górskie klimaty, idealnym pomysłem będzie luksusowy hotel w stolicy Tatr, Zakopanem. Jeżeli jednak preferencje dotyczą morskiego klimatu, wybór jest jeszcze szerszy, bowiem lista ekskluzywnych obiektów nad polskim morzem jest niezwykle długa. Warto również pomyśleć o zagranicznym wyjeździe i obraniu egzotycznego kierunku. Prezent w postaci wypoczynku w ciepłych krajach jest idealnym sposobem na wspomnienia, które pozostaną w jej pamięci na długi czas.

 

Gdzie i czy warto kupić antyramę?

 

 

WhitePress Prawa