Po Pracy
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

Masz konto w serwisie Blizzard i chcesz kupować gry bez podłączania karty płatniczej? Istnieje możliwość doładowania Blizzard gotówką – wystarczy przejść się do Żabki!

 Doładowanie Blizzard

Jak doładować konto Blizzard bez karty płatniczej

Jeśli zależy ci na doładowaniu swojego konta Blizzard, ale nie chcesz korzystać z karty kredytowej lub konta bankowego, rozwiązaniem mogą być doładowania do gier. Karta podarunkowa Blizzard zawiera kod, który wprowadza się w profilu użytkownika, aby zapisać na nim dodatkowe środki. Jeśli więc chcesz kupować gry w Blizzard, doładowanie kodem pozwoli ci zrobić to bez konieczności podłączania karty czy korzystania z płatności internetowych.

 

Jak to działa?

Dla każdego gracza, który docenia tytułu Blizzard, karta podarunkowa to dobry sposób na zdobycie nowych gier czy pakietów. Doładowanie można kupić w sklepach stacjonarnych, między innymi w sieci Żabka. Wystarczy poprosić przy kasie o doładowanie Blizzard i podać wybraną kwotę. Karnet można opłacić gotówką. Kasjer wręczy ci wydruk ze specjalnie wygenerowanym kodem oraz instrukcją obsługi.

Po zalogowaniu się na swoje konto Blizzard wprowadź kod w swoim profilu, a środki pojawią się na koncie. Kod jest jednorazowy i gotowy do użycia od razu po zakupie. Oczywiście na jedno konto możesz wprowadzić kilka kodów.

 

Karta doładowująca do gier na prezent

Karnet upominkowy Blizzard to także doskonały pomysł na prezent dla każdego gracza na przykład na urodziny. Ciekawym sposobem może być umówienie się z przyjaciółmi, że każdy z gości kupuje doładowanie na dowolną kwotę. Dzięki temu solenizant może otrzymać wiele kuponów i po wprowadzeniu ich do swojego profilu Blizzard zgromadzić środki pozwalające na zakup droższego tytułu.

Jeśli masz bliską osobę, która lubi gry komputerowe, i nie wiesz, co kupić w prezencie, karta przedpłacona Blizzard będzie niezawodnym sposobem, aby sprawić jej przyjemność. Nie musisz znać się na grach komputerowych ani nawet mieć konta w tym serwisie, aby trafić z prezentem.

 

Jakie gry Blizzard warto kupić?

Wśród nowych tytułów na największą uwagę zasługuje Diablo IV. Ta nowa wersja kultowej gry sprzed lat zbiera doskonałe recenzje wśród graczy. Fabuła, rozgrywka i grafika są naprawdę doskonałe, a dodatkowo gra umożliwia wspólne misje z innymi graczami. Zdecydowanie warta swojej ceny!

Również nowy Warcraft jest pozycją wartą polecenia. Nadchodzące tytuły – The War Within oraz Cataclysm Classic – zapowiadają się ciekawie, zwłaszcza dla fanów tego klasycznego świata fantasy. Jak zwykle można grę zamówić w przedsprzedaży, zyskując dostęp do bonusów.

Oczywiście za każdą z gier, czy to już wydaną, czy też preorder, można zapłacić kartą upominkową – kodem do gier Blizzard.

WhitePress Prawa