Po Pracy
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

Dla wielu kobiet regularne usuwanie zbędnego owłosienia jest koniecznością, by czuć się dobrze we własnym ciele. Maszynki do golenia, kremy, pianki – choć są to środki na ogół łatwo dostępne, nie dają nam długotrwałych efektów, a jedynie zwiększają ryzyko podrażnień skóry. Czy tak właściwie istnieje skuteczna, a zarazem bezpieczna metoda pozbycia się niechcianego owłosienia?

Kilka słów na temat włosa

Bez wątpienia, każdy zdaje sobie sprawę z tego, że włos to nie tylko część, którą widzimy na powierzchni skóry, ale także cebulka znajdująca się pod nią. Dlatego właśnie usunięcie jedynie jego wystającej części nie przyniesie nam długotrwałych efektów. Kolejną kwestią decydującą o efektywności pozbycia się zarostu, są jego trzy fazy wzrostu, o których możemy przeczytać tutaj. Teraz, gdy dysponujemy wiedzą na temat budowy i cyklicznego wzrastania włosów, możemy przystąpić do skutecznego pozbycia się niechcianego owłosienia.

depilacja epilacja laserowa bydgoszcz instytut gigi

Epilacja laserowa – skuteczność i bezpieczeństwo

Nie bez powodu depilacja laserowa jest jedną z najchętniej wybieranych form usuwania niechcianego owłosienia. Jej główną zaletą jest nie tylko skuteczność, ale także eliminacja ryzyka podrażnień występujących podczas innych metod usuwania owłosienia. Decydując się na wykonanie depilacji laserowej warto rozważyć ofertę Instytutu Gigi Beauty w Bydgoszczy, wykorzystującego najnowocześniejszą technologię – laser diodowy Mediostar Next Pro. Rozwiej swoje wątpliwości, wejdź na stronę Instytut Gigi Bydgoszcz i dołącz do grona zadowolonych klientów!

WhitePress Prawa