Po Pracy
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

Dla wielu osób wielkim marzeniem jest przebywanie w przestworzach. Adrenalina, fascynujące widoki z lotu ptaka, do tego stan nieważkości — sprawia to, że loty widokowe stają się coraz popularniejsze, jako pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Loty widokowe budzą zachwyt, budzą ciekawość, można z nich skorzystać, poszukując ciekawej atrakcji, która pomoże odpowiednio celebrować ważną rocznicę. Loty helikopterem w formie widokowej są formą turystyki, po którą warto sięgnąć. Sprawdź, czym dokładnie odróżnia się lot helikopterem oraz w jakie rejony warto się udać!

loty_widokowe_helikopterem.jpg

Lot widokowy — czym się charakteryzuje?

Lot helikopterem w formie widokowej, turystycznej, to bardzo bezpieczny, zorganizowany przez wyspecjalizowane przedsiębiorstwo lot pozwalający na obserwację otaczających nas krajobrazów z góry. Przelot helikopterem jest maksymalnie bezpieczny, ponieważ odbywa się na sprawnych, przetestowanych wcześniej maszynach, którymi operują doskonale wyszkoleni piloci. Loty widokowe helikopterem to świetna atrakcja dla osób, które chcą przeżyć coś wyjątkowego. W ten sposób można przeżyć cudowną przygodę, która już na zawsze pozostanie we wspomnieniach. 

 

Loty helikopterem — gdzie smakują najlepiej?

Gdzie najlepiej odbyć lot helikopterem? Tak naprawdę każde miejsce, gdzie są widoki, piękne krajobrazy to idealna opcja na widokowy lot helikopterem. Jednak najczęściej wybierane są okolice gór. Siedząc na pokładzie helikoptera, można poczuć się niczym bóg. Latanie helikopterem w rejonie Tatr, Bieszczad lub innych gór na terenie Polski może przynieść liczne fantastyczne doświadczenia. Tatry są niezwykle zróżnicowane, a dzięki temu też bardzo efektowne. Sprawny pilot helikoptera w ciągu 30 minut będzie w stanie pokazać pasażerom niesamowite krajobrazy Tatr Wysokich. Z lotu taka będzie można zobaczyć wspaniałe Rysy bądź szczyt Gerlach. Większe ośrodki miejsce z lotu ptaka także prezentują się niesamowicie, głównie podczas zachodu słońca lub nocą, kiedy głównym źródłem światła są latarnie uliczne, światła samochodów oraz zapalane światła w domach.

 

Lot śmigłowcem — ile może kosztować?

Lot śmigłowcem to wyszukany prezent. Można się na niego skusić, niezależnie od tego, jaka to okazja. Zazwyczaj loty te kosztują kilka tysięcy złotych. Najpopularniejsza kwota to 3000 zł wzwyż. Wiele zależy od zakresu usługi oraz od maszyny, na której ma się odbyć widokowy lot. Koszty może obniżyć liczba pasażerów. Im ich więcej, tym mniejsza kwota przypadnie na jednego uczestnika. Nawet najmniejsza maszyna pomieści dwoje pasażerów, dlatego warto decydować się na loty łączone. 

Ważne jest, by w czasie lotu zachowywać się odpowiednie na pokładzie śmigłowca. Z tego właśnie powodu przed startem odbywa się mini szkolenie, w czasie którego pilot instruuje pasażerów, informuje o dopuszczalnym zachowaniu, przekazuje liczne wskazówki. Uczestnicy lotu w tym właśnie momencie będą mogli poznać zasady funkcjonowania helikoptera, dowiedzą się też, w jaki sposób skutecznie lądować oraz jak odbywa się procedura startu.

Marzy Ci się niezwykła rocznica? Chcesz zabrać swoją drugą połówkę na przelot nad ukochanymi Bieszczadami? Nie zwlekaj! Już dzisiaj zarezerwuj termin na Loty Helikopterem w wykonaniu WekterHelicopters. W ofercie znajdziesz usługi dla klientów indywidualnych, jak i dla biznesu. Firma gwarantuje pełen profesjonalizm oraz najlepsze maszyny, jakie można sobie wymarzyć. Obsługuje również eventy, a także sprzedaje vouchery na loty.

WhitePress Prawa