Po Pracy
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

Karwot
Anna Karwot to polityk Kukiz 15. Urodziła się w 1972 roku, jest prawniczką i audytorką zewnętrzną. Ma bardzo bogatą karierę zawodową, jednocześnie ukończyła prestiżowe uniwersytety, które pozwoliły jej na zdobycie specjalistycznej wiedzy w zakresie zarządzania i prawa. Jak przedstawia się kariera Anny Karwot? Z jakimi stowarzyszeniami się utożsamia? Jakie umiejętności posiada Anna Karwot? Jeśli szukasz odpowiedzi na powyższe pytania, serdecznie zapraszamy do lektury artykułu, który z pewnością rozwieje wszelkie wątpliwości czytelników.

 

Jak przedstawia się kariera Anny Karwot?

Anna Karwot część swojego życia poświęciła na prace w samorządzie. Swoja karierę rozpoczęła od Regionalnej Izby Obrachunkowej, natomiast w 2002 roku została powołana jako Sekretarz Miasta Knurowa. Jej głównym zadaniem było czuwanie nad prawidłowym funkcjonowaniem poszczególnych wydziałów w Urzędzie Miasta. Dodatkowo odpowiedzialna była za politykę medialną, co wychodziło jej wzorowo. Była również pełnomocniczką Systemu ISO i opiekowała się Młodzieżową Radą Miasta. W 2011 roku zdecydowała się na pracę w administracji rządowej. Siedem lat była szefową Zespołu Audytu Wewnętrznego w Opolu. W 2014 roku podjęła współpracę z "Gomułka Audyt Sp. z o.o.", wówczas realizowała audyty ze środków unijnych. W latach 2011-2021 współpracowała z Instytutem Kontroli Wewnętrznej. Prowadziła wykłady, gdzie dzieliła się ogromną wiedzą na temat wewnętrznego audytu i kontroli zarządczej. 

 

Stowarzyszenia i prospołeczna działalność

Anna Karwot to aktualny prezes, jednocześnie współzałożycielka Forum Kobiet Ziemi Gliwickiej. Jej głównym zadaniem jest poprawa statusu kobiet znajdujących się na terenie Gliwic i całego powiatu gliwickiego. Promuje przedsiębiorczość i aktywizację zawodową kobiet, jednocześnie odpowiedzialna jest za integrację różnorodnych środowisk zarówno tych społecznych, jak i zawodowych. Przez długi okres czasu Anna Karwot zasiadała w Fundacji na Rzecz Rozwoju Miasta Knurowa.

 

Jakie umiejętności posiada Anna Karwot?

Anna Karwot płynnie posługuje się trzema językami: polskim, angielskim i niemieckim. Posiada wieloletnie doświadczenie administracyjne, w konsekwencji świetnie odnajduje się zarówno w zainteresowaniach, jak i potrzebach społeczeństwa, które zamieszkuje dane regiony. Zaliczyła egzamin w Ministerstwie Finansów, co jest potwierdzeniem jej wysokich kompetencji w zakresie audytora wewnętrznego. Przez 3 lata uczęszczała do sztokholmskiego uniwersytetu, gdzie szlifowała swoje umiejętności zarządzania i marketingu. 

 

Czy bank może zgubić nasze pieniądze? Co robić w takiej sytuacji?

Wybieramy materiał do ocieplenia ścian zewnętrznych budynku mieszkalnego.

WhitePress Prawa