Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

    

Claresa to wyjątkowa, polska marka, która wraz z wakacjami, dołączyła do grona najemców Centrum Handlowo-Rozrywkowego Sukcesja.

Marka Claresa pojawiła się na rynku latem 2016 r. Specjalnością tej młodej firmy są hybrydowe lakiery do paznokci. Innowacyjny skład, atrakcyjna cena oraz bogato napigmentowane kolory, to tylko część cech cenionych przez użytkowników, które można wyszukać na temat produktów tej firmy. Bogata gama odcieni sprawia, że zarówno wielbicielki tradycyjnych barw, jak również ich pastelowych i brokatowych wariacji znajdą coś dla siebie. W ofercie marki znajduje się również szeroki wachlarz akcesoriów oraz preparatów stworzonych z myślą o pielęgnacji paznokci, dłoni i stóp. Claresa to 164 kolory zamknięte w buteleczkach lakierów klasycznych oraz hybrydowych, najwyższej jakości bazy i topy, profesjonalne lampy oraz szereg przyborów niezbędnych do wykonywania manicure i pedicure. To co wyróżnia markę to nazwy kosmetyków, które poza kolorom, mają przydzielone do niego zwierzątko. W ofercie znajdziemy między innymi takie lakiery jak: Mouse, Rabbit, Snake, Doplhine, Crocodile, Horse, Camel, Elephant, Giraffe, Lion, Tiger.

Produkty marki Claresa, będące gwarancją jakości w najlepszej cenie, można znaleźć na wyspie mieszczącej się na poziomie 0 przy H&M.