Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Branża gastronomiczna w Polsce jest jednym z szybciej rozwijających się obszarów. W Łodzi funkcjonuje ponad 500 zakładów gastronomicznych, m.in.: restauracje, bary, puby, tematyczne kawiarnie i herbaciarnie, cukiernie[1]. Z myślą o integracji pracowników tego sektora, Kręgielnia Król Kul organizuje pierwszy w naszym mieście turniej bowlingowy dedykowany łódzkiej branży gastronomicznej - Johnnie Walker Bowling Cup 2017.

Turniej Johnnie Walker Bowling Cup 2017 składa się z trzech etapów. We wtorek, 8 sierpnia od godziny 18:00 do 23:00 w Kręgielni Król Kul w Sukcesji odbędą się eliminacje połączone z imprezą integracyjną. Tydzień później, 15 sierpnia, zorganizowany zostanie półfinał i finał imprezy. Na koniec bowlingowych zmagań wszyscy uczestnicy wraz z drużynami dopingującymi zostaną zaproszeni na parkiet, gdzie zaprzyjaźniony DJ Piotr rozkręci imprezę. 

Udział w turnieju jest darmowy. Drużyny reprezentujące łódzkie lokale powinny składać się z od 3 do 6 zawodników. Zapisów można dokonywać online na stronie: http://bit.ly/2uQH3Gz

 

[1] Stasiak A., Gastronomia jako atrakcja turystyczna Łodzi, „Turyzm” 2015, 25/2