Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

   

Interaktywne muzeum strachu „House od Panic” to miejsce dobrze znane mieszkańcom Łodzi, będące jednocześnie pierwszym w Polsce obiektem tego typu ulokowanym w centrum handlowym. Dotychczasowa narracja bazowała na  mrożącej krew w żyłach historii rodziny Szatańskich. Wraz z nadejściem wakacji dla śmiałków przygotowano zupełnie nową, przerażającą odsłonę interaktywnego muzeum strachu.

Wizyta w „House of Panic” to niepowtarzalna okazja sprawdzenia granic swojej wytrzymałości, a także umiejętności logicznego myślenia i rozwiązywania zagadek. Uczucie lęku, strachu i grozy, połączone ze świadomością, że nic złego nie może nam się wydarzyć, to zapowiedź niezapomnianych przeżyć. „House of Panic” to w pełni kontrolowana rozgrywka bazująca na znanym z horrorów motywie: przetrwać, by móc się wydostać. Wydaje się proste, prawda? 

Tym razem odwiedzający wcielą się w rolę mieszkańców małego miasteczka na południu Anglii, gdzie w tajemniczych okolicznościach dochodzi do serii porwań. Gracze postanawiają na własną rękę rozwikłać zagadkę i tym samym wpadają w pułapkę seryjnego mordercy – znanego emerytowanego chirurga. Od teraz są zdani tylko na siebie i od nich zależy, jak zakończy się ta historia. Na ucieczkę z przerażającego domu doktora mają 20 min, jednak szyki mogą im pokrzyżować zagadki przygotowane przez rezydentów nawiedzonego domu. Podczas rozgrywki największym wrogiem staje się nasza wyobraźnia. Profesjonalni aktorzy oraz scenografia rodem z najstraszniejszych filmów grozy sprawiają, że chwilowo zapominamy o tym, że jest to inscenizacja, a z pozoru proste zadanie przejścia kilku pomieszczeń wymaga niezwykłej odwagi, stalowych nerwów, sprytu i przede wszystkim współpracy.

„House of Panic” zaprasza wszystkich śmiałków od wtorku do niedzieli, w godzinach od 14:00 do 21:00. Bilet wstępu kosztuje 12 PLN, a po okazaniu paragonu zakupowego na minimum 100 PLN za zakupy w Sukcesji, jedynie 5 PLN. Wstęp dla dzieci powyżej 8 roku życia za zgodą pisemną rodziców.