Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Jak urządzić mieszkanie i zachować skandynawski minimalizm? Jaki jest najlepszy makijaż na lato? Jak ćwiczyć efektywnie? Na te i wiele innych pytań odpowiedzą sobie uczestniczki podczas kolejnych zajęć z cyklu „Kobieca strona Łodzi”. Nie zabraknie również zajęć językowych i muzycznych dla rodziców i ich pociech.

„Kobieca strona Łodzi” to seria warsztatów dedykowanych właśnie kobietom, których tematyka porusza kwestie zdrowia, psychologii oraz samorozwoju. Zajęcia składają się z dwóch bloków tematycznych i odbywają się w każdy wtorek i czwartek. 20 czerwca warsztaty rozpoczną się od spotkania z Martą Piórkowską, architektem wnętrz, która opowie o trendach w aranżacji i dekoracji naszych mieszkań, przy jednoczesnym zachowaniu skandynawskiego minimalizmu. Tego samego dnia o godzinie 16:30 odbędzie się również spotkanie pt. „Do you speak English?”, czyli warsztat języka angielskiego dla mam z dziećmi.

Podczas kolejnego spotkania, które odbędzie się wyjątkowo w środę, 21 czerwca, nauczymy się właściwie wykorzystywać swój aparat i robić dobre zdjęcia. Zajęcia poprowadzi wieloletni praktyk, Grzegorz Michałowski, fotoreporter Polskiej Agencji Prasowej. Następnie, o godzinie 16:30 zajmiemy się tematem mody. Stefania Lazar, znana łódzka stylistka przeprowadzi z każdą z uczestniczek indywidualne porady na temat sylwetki oraz pokaże jak wykorzystać ulubioną część garderoby, z czym ją zestawiać i jakie dobierać do niej dodatki. Organizatorzy zachęcają aby przed warsztatem wysłać zdjęcie swojej sylwetki oraz zdjęcie ubrania, który sprawia nam największy problem.

W czwartek, 22 czerwca, uczestniczki warsztatów „Kobieca strona Łodzi”, poznają specyfikę letniego makijażu podczas indywidualnych warsztatów wizażu prowadzone przez wizażystę sieci salonów Douglas. Tego samego dnia, o 16:30 odbędzie się kolejne spotkanie z Robertem Piczem, trenerem personalnym FitFabric, który opowie o tym, jak ćwiczyć, aby trening był skuteczny i efektywny.

Często zadajemy sobie pytanie: „jak to wszystko zapamiętać?” Odpowiedzi na nie będziemy szukać we wtorek, 27 czerwca o godzinie 15:00, podczas spotkania z coachem, Agnieszką Piasecką, która opowie o technikach pamięciowych przydatnych w codziennym życiu. Na kolejnych zajęciach, które odbędą się w tym dniu zajmiemy się tematem rękodzieła. Projektantki i założycielki UP-LIFE, ekskluzywnej marki damskich akcesoriów tworzonych z wtórnych materiałów i surowców, poprowadzą warsztaty z tworzenia autorskiej biżuterii.

Ostatni czwartek czerwca upłynie nam na poszukiwaniu szczęścia. O pozytywnych emocjach i o tym, jak ich doświadczać w naszym życiu opowie psycholog i trener umiejętności psychospołecznych Marta Rolnik. Następnie z myślą o rodzicach i ich pociechach odbędą się „Muzyczne Hopsasanki”, czyli zajęcia umuzykalniające dla dzieci od 1,5 do 3 lat, które poprowadzi łódzki zespół Bergamutka.

W zajęciach w ramach cyklu „Kobieca strona Łodzi” mogą uczestniczyć wszystkie zainteresowane kobiety. Mamy, chcące wziąć udział w wydarzeniach, będą mogły skorzystać z bezpłatnej opieki profesjonalnej niani, która zaopiekuje się maluchami w czasie trwania zajęć. Aby dołączyć do grupy warsztatowej „Kobieca strona Łodzi”, należy najpóźniej dwa dni przed każdym warsztatem dokonać rezerwacji pod adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie, pod numerem: 536 018 400. Udział w spotkaniach jest bezpłatny.