Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Ogólnopolska sieć kin Helios, dostępna w łódzkim CH-R Sukcesja została wyróżniona prestiżową nagrodą CEE Retail Award 2016 w kategorii rozrywka i czas wolny (Entertainment & Leisure Retailer). To pierwsze tego typu wyróżnienie dla kina w historii konkursu.

Prężnie rozwijające się kina Helios przyciągają miłośników filmowych wrażeń. Sale całkowicie wyposażone w znakomitą cyfrową technologię projekcyjną są jednymi z najnowocześniejszych w Polsce. Wysoki poziom nowoczesności polskich kin został zauważony za granicą. Po raz pierwszy w 9-letniej historii nagród CEE Retail Awards sieć kin została wyróżniona w kategorii rozrywka i czas wolny. Sieć kin Helios nagrodzono za swoją działalność w 2016 roku, która stanowi wzór dla innych najemców nieruchomości komercyjnych, świadczących usługi związane z rozrywką i spędzaniem wolnego czasu.

CEE Retail Awards przyznawane są najlepszym detalistom, firmom, projektom oraz osobowościom rynku nieruchomości komercyjnych z Europy Środkowo-Wschodniej. Zwycięzców wybiera międzynarodowe jury składające się z branżowych ekspertów.

Helios to największa w Polsce sieć kin wielosalowych. Posiada 42 obiekty, w których znajdują się 233 ekranów i ponad 47 tys. miejsc. Spółka skupia swoją działalność głównie w miastach średniej wielkości, ale jej kina są również obecne w największych aglomeracjach Polski, w tym w Łodzi.