Aktualności
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

Sprawdź czy można skutecznie prowadzić biznes na TikToku i jak zrobił to Pan Drożdżowy. Poznaj historię Łukasza, który zaczął zarabiać na swojej pasji do pieczenia ciast.

 

Jego konto na TikTok zgromadziło już ponad ponad 30 000 followersów! Tym samym Łukasz czyli Pan Drożdżowy stał się pierwszą osobą, która sprzedaje ciasta przez internet  z dostawą do domu!

Pan Łukasz jest osobą, której życie nie zawsze wyglądało tak dobrze - przez długi czas walczył z alkoholizmem, dopiero po wielu latach zdecydował się na rozpoczęcie terapii. W czasie powrotu do trzeźwości odkrył nową pasję - pieczenie ciast. Aby podzielić się z innymi swoim hobby, Pan Łukasz postanowił założyć konto na TikTok - https://www.tiktok.com/@drozdzowe i nadawać tam filmy na żywo z procesu pieczenia ciast. Dodatkowo, transmisje te dają widzom zupełnie inne spojrzenie na to, jak w rzeczywistości wygląda praca w kuchni.

 

 

Po osiągnięciu sukcesu na platformie TikTok, postanowił pójść o krok dalej i wprowadzić pewne zmiany w swoim życiu - założył sklep internetowy www.drozdzowe.com. Teraz jego klienci mogą zamawiać ciasta online i odbierać w paczkomacie lub poprzez kuriera! Ten biznes okazał się dla niego sukcesem, pomagając mu osiągnąć stabilność finansową.

Pan Drożdżowy nauczył się, że cierpliwość i pokora są kluczowymi elementami niezbędnymi do osiągnięcia sukcesu w pieczeniu, dlatego z czasem zaczął doskonalić swoje techniki. W końcu udało mu się stworzyć idealny przepis na ciasto drożdżowe!

 

 

Pan Łukasz postawił sobie za cel sprzedanie 30 000 ciast w ciągu dwóch lat, tyle dzieli go od tego, aby spłacić wszystkie długi i być całkowicie wolnym finansowo. Jeśli będzie codziennie otrzymywać zamówienia na minimum 40 ciast, to osiągnie wyznaczony cel. Wydaje się, że jest to niezwykle trudne zadanie, ale pan Łukasz wierzy, że może je osiągnąć dzięki swojemu ambitnemu podejściu i determinacji.

 

Firmy i wyjazdy integracyjne w 2023. Trendy i kierunki.