Motoryzacja
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

 

Dla większości ludzi, wizyta w wasztacie samochodowym jest bardzo uciążliwa. Wymiana opon, przegląd, niespodziewane usterki zabierają nam cenny czas. Gdy tylko myślimy o tym, że trzeba zaprowadzić samochód do warsztatu przypominamy sobie o niskiej dostępności godzin popołudniowych, czekaniu w warsztacie oraz o tym, że możemy natknąc się na korki. Z myślą o wszystkich pracujących zespół AutoCare stworzył niezwykłą usługę.

 

 

Na czym polega wasza usługa?

Na ułatwianiu życia :) Zbliża się czas wymiany opon, pamiętasz jak to wygląda? Szukanie wolnego popołudniowego termin, dojazd w korkach po pracy i dłużące się oczekiwanie w poczekalni u mechanika.
A teraz wyobraź sobie, że możesz złożyć zamówienie on line przyjechać pod biuro, oddać kluczyki kierowcy i po kilku godzinach odebrać samochód na zimówkach. Fajna alternatywa, prawda?
W ten sam sposób możesz zlecić wymianę oleju, diagnostykę, naprawy czy myjnie. Kosztuje Cię to tyle, co obiad na mieście.
Bardzo prosta usługa, precyzyjnie trafiająca w zapotrzebowanie mieszkańców dużych miast.

 

No właśnie - kto jest Waszym klientem?

Największe grono naszych klientów, to klienci biznesowi, małe i średnie firmy. Przedsiębiorcy z łatwością przeliczają czas spędzony w warsztacie na godziny robocze. Zwykle współpraca z nami wiąże się dla nich ze znaczną oszczędnością. Jest to także wygodne rozwiązanie, bo nasz system przypomina o konieczności wymiany oleju czy o zbliżającym się terminie przeglądu.
Klienci indywidualni również coraz częściej sięgają po nasze usługi. Dla jednych jest to oszczędność czasu, inni wybierają nas, bojąc się nierzetelnych mechaników. Oddając nam auto nie musisz się znać na mechanice, nasz ekspert nadzoruje diagnostykę i przebieg naprawy. Zależy nam na jakości, ponieważ zarabiamy na powracających klientach.

 

Czy ludzie bez obaw oddają Wam swoje samochody?

Generalnie tak, większość nie ma z tym problemu ale to zależy od człowieka i od jego podejścia do samochodu. Obecnie coraz więcej ludzi traktuje auto jako narzędzie do przemieszczania się, a nie jako ziszczenie marzeń i bez obaw przekazują nam kluczyki. Na czas wykonania usługi samochód obejmowany jest dodatkowym ubezpieczeniem a trasa przejazdu jest rejestrowana, więc de facto nie ma powodów do obaw. 

 

Czy biznes jest dochodowy?

Inwestycja jeszcze w pełni się nie zwróciła, ale z miesiąca na miesiąc rejestrujemy znaczne wzrosty przychodu, więc zakładamy, że w przyszłym roku z usług AutoCare będzie można skorzystać także w Warszawie, Krakowie i Poznaniu.

 

 

Chcesz wiedzieć więcej? Zaprszaszamy:
KOMPLEKSOWA OBSŁUGA AUT ONLINE

WhitePress Prawa