Motoryzacja
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

W dzisiejszych czasach, kiedy precyzja i dokładność są kluczowe dla sukcesu w przemyśle, technologia CNC (Computer Numerical Control) stała się nieodzownym narzędziem. Firma Piwek, z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku, to lider w tej dziedzinie, oferując szeroki zakres usług, od obróbki skrawaniem, przez szlifowanie, aż po złożone projekty CAD/CAM.

Jakość - nasz priorytet

W Piwek, jakość jest naszym priorytetem. Posiadamy certyfikat systemu zarządzania jakością zgodny z PN EN ISO 9001:2015-10. Prowadzimy bieżący nadzór nad przebiegiem procesów, co pozwala na bieżącą aktualizację technologii oraz planów kontroli.

Nowoczesne technologie pomiarowe

Posiadamy różne urządzenia do pomiarów i kontroli jakości, takie jak COORD 3, maszyna pomiarowa ABERLINK AXIOM TOO CNC, ustawiak do narzędzi ZOLLER, maszyna pomiarowa ABERLINK AXIOM TOO CNC HS. Te nowoczesne technologie pozwalają nam na dokładne pomiary i kontrolę jakości.

Branże, które mogą skorzystać z naszych usług

Firma Piwek ma doświadczenie we współpracy z różnymi branżami technologicznymi. Nasze usługi CNC są idealne dla branż takich jak automatyka i robotyka, motoryzacja, lotnictwo, medycyna, elektronika i energetyka. Nasza precyzja, skalowalność, możliwość tworzenia złożonych kształtów, oszczędność czasu i jakość sprawiają, że jesteśmy idealnym partnerem dla tych branż.

Podsumowanie

Firma Piwek to lider w dziedzinie precyzyjnego pomiaru i cięcia CNC. Oferujemy szeroki zakres usług, które pomogą Ci w realizacji Twojego projektu. Skontaktuj się z nami tutaj, aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie i jakości naszych usług.