Motoryzacja
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

Choć samochody Porsche coraz częściej widuje się na polskich drogach, nadal wzbudzają zachwyt miłośników motoryzacji. Są synonimem wysokiej jakości i prawdziwego luksusu, a także imponujących osiągów i intensywnych, sportowych emocji. Nie są jednak najprostsze w naprawie — ich serwisowanie wymaga od mechanika wszechstronnej wiedzy i wieloletniego doświadczenia. Jak znaleźć takiego fachowca?

 

serwis porsche

Zespół z wieloletnim doświadczeniem

Głównym kryterium, którym powinniśmy się kierować przy wyborze warsztatu, są wysokie kwalifikacje pracującego tam zespołu. Tak nietuzinkowym samochodem, jakim jest Porsche, powinni zająć się doświadczeni fachowcy, którzy naprawami luksusowych pojazdów sportowych zajmują się na co dzień. Praca ta wymaga bowiem nie tylko wielu przepracowanych roboczogodzin, lecz również dostępu do specjalistycznego sprzętu oraz odpowiedniego zaplecza technicznego. Jeżeli warsztat specjalizuje się w pojazdach Porsche — tym lepiej, ponieważ ma wiedzę na temat najczęstszych usterek, które dotykają tę markę.

 

Postaw na szeroki zakres usług

Jeżeli zastanawiasz się, gdzie naprawić Porsche, weź także pod uwagę zakres świadczonych usług. Dobry warsztat powinien poradzić sobie zarówno z małą usterką, jak i bardziej wymagającymi naprawami i generalnymi remontami. Zwróć również uwagę na to, jak zazwyczaj przebiegają prace w danym serwisie. Szczegółowa diagnostyka poprzedzająca naprawę, dbanie o czystość podczas wykonywanych prac, praca z użyciem wyłącznie oryginalnych części czy szczególna precyzja podczas demontażu to z pozoru mniej istotne detale, lecz to właśnie one składają się na wysoką jakość usług i niejednokrotnie decydują o naszym zadowoleniu z wykonanej pracy.

Serwis ALDA Motorsport to zespół fachowców, który od ponad 40 lat zajmuje się motorsportem. Zatrudnieni mechanicy mogą pochwalić się imponującym doświadczeniem w naprawach i serwisowaniu luksusowych samochodów sportowych, jak również licznymi renowacjami klasycznych modeli. Na życzenie klienta przygotują samochód do zawodów oraz pomogą poprawić umiejętności ekstremalnej jazdy po torze.

 

Odległa lokalizacja? Szukaj serwisu z usługą door-to-door

Znalezienie dobrego serwisu Porsche to niełatwe zadanie, często z uwagi na odległe lokalizacje. Właśnie dlatego warto zwrócić uwagę na te miejsca, które oferują swoim  klientom możliwość transportu samochodu przeznaczoną do tego lawetą. Najlepiej, aby była to zadaszona i właściwie zabezpieczona laweta, dostosowana do transportu pojazdów sportowych. 

Jeżeli naprawy wymaga tylko jeden z komponentów samochodu, warto dopytać, czy warsztat umożliwia transport pojedynczych części.

 

Doświadczenie w renowacjach

Szukając warsztatu, który zajmie się renowacją Porsche, warto sprawdzić miejsca, mogące pochwalić się przynajmniej kilkoma udanymi realizacjami oraz dobrą opinią w branży. Odrestaurowanie samochodu wymaga wykonania wielu czynności — od prac blacharskich i lakierniczych, przez naprawy silnika czy skrzyni biegów, po odświeżenie elementów wnętrza pojazdu. Warto więc upewnić się, co oferuje wybrany serwis.

WhitePress Prawa