Aktualności
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

linkh
Wydruk zdjęć prosto z Instagrama oferuje coraz więcej firm. Nawet w galeriach możemy spotkać punkty, które chwalą się taką usługą. Oczywiście wiele w tym marketingu i dostosowania się do dzisiejszych czasów bo tak naprawdę każde zdjęcie możemy wydrukować. Nie tylko z Instagrama ale także Facebooka, Googla czy z naszej galerii w telefonie. Nowa nisza w rynku klasycznego drukowania zdjęć szybko rośnie i znajduje coraz to nowych odbiorców.

 

Obraz rosnącego zainteresowania mogą nam dać liczne reklamy w Google jak i na Facebooku czy samym Instagramie. Czy odwrócenie trendu digitalizacji będzie na dłuższą metę miało sens? Tego na ten moment nie wiemy. Jak to mówią czas pokaże.

 

Gadżety ze zdjęciami z Instagrama

Pojedyncze, wydrukowane zdjęcia z Instagrama nie robią aż takiej furory jak liczne gadżety. W ofercie wielu firm możemy znaleźć m.in. plakaty z wieloma zdjęciami, zdjęcia w stylu retro, zakładki do książek ze zdjęciami czy też poduszki ze zdjęciami z Instagrama!

Jak widzicie przedsiębiorcy dwoją się i troją aby zwykły papier czy poduszkę owinąć w otoczkę wspomnień przy wykorzystaniu Instagrama. Z drugiej strony dopóki ludzie chcą takich rzeczy dopóty trzeba je wymyślać i sprzedawać. Klientela musi być zadowolona!

 

Z Instagrama do klasycznego pamiętnika ze zdjęciami

Pamiętacie czasy kiedy nie było jeszcze Instagrama? Większość z nas miała w domu album ze zdjęciami, które podczas rodzinnych zjazdów przeglądaliśmy. Te czasy szybko odeszły do lamusa ale hm… znowu wracają? Gdy wszystko wokół się cyfryzuje nieliczne jednostki chcą się oderwać od tego i pozostać przy czymś retro. Można by powiedzieć, że to tacy hipsterzy.

Szybko to co niszowe staje się popularne bo jest „inne”. Od nielicznych jednostek, które pobierają zdjęcia z Instagrama i chodzą je wydrukować żeby stworzyć z nich album, po liczne firmy, które zauważywszy trend sprzedają drukowane zdjęcia z niezłą marżą. Pamiętajcie, że trendy trendami ale możecie sami pobrać zdjęcia z Instagrama i je wydrukować na własnej drukarce. O tym jak pobrać fotki z waszego Instagrama możecie przeczytać w tym poradniku.

 

Instagramowe wspomnienia na papierze

Drukowanie zdjęć z Instagrama mimo, że wydaję się trochę bezsensu to może wzbudzić zainteresowanie innych. Przykładowo świetnym prezentem będzie stworzenie albumu z wybranymi, wspólnymi zdjęciami z naszą drugą połówką. Taki prezent będzie jedyny w swoim rodzaju i zrobiony od serca. Takie instagramowe wspomnienia przelane na papier, w formie czegoś dotykalnego nie da tak szybko o sobie zapomnieć. Spróbujcie sami wykonać taki prezent!