Aktualności
Typografia
 • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
 • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

Firmy o różnym profilu działalności szukają oryginalnych sposobów na budowę pozytywnego wizerunku, zwiększenie rozpoznawalności marki oraz osłodzenie relacji z klientami. Wszystkim zainteresowanym podpowiadamy, że tutaj doskonale sprawdzą się uwielbiane przez całe pokolenia krówki.

 

Krówki z nadrukiem ‒ reklama idealna 

 

Chyba wszyscy zgodzą się ze stwierdzeniem, że smaczna krówka każdemu potrafi poprawić humor. Krówki reklamowe z nadrukiem są więc doskonałym upominkiem dla klientów i potencjalnych klientów  od firm o różnym profilu działania.  

Cukierki owinięte w kolorowy papierek z logo, z nazwą firmy lub z chwytliwym hasłem reklamowym, z pewnością zrobią dobre wrażenie na obdarowanych. 

 

Krówki ‒ kiedy się sprawdzą? 

Krówki sprawdzą się podczas różnego typu wydarzeń i spotkań, w czasie targów, festynów, konferencji, imprez integracyjnych, jubileuszy czy szkoleń. Smaczne łakocie  można również rozdać podczas akcji promocyjnych, kampanii społecznych czy dni otwartych, krówki są też fajnym upominkiem z okazji otwarcia lokalu czy sklepu.

Co więcej, miseczkę z krówkami ustawić możemy w hotelowej bądź w firmowej recepcji, jak również na ladzie w restauracji, na biurku w biurze podróży, w sklepie ‒ dzięki temu każdy z gości czy z klientów będzie mógł poczęstować się smakołykami. To nie koniec, krówki sprawdzą się również w takich miejscach, jak: 

 • salony kosmetyczne
 • salony fryzjerskie 
 • salony samochodowe
 • butiki
 • kwiaciarnie

Krówki to doskonałe rozwiązanie dla firm działających przez internet, na przykład sklepów ze wszelkiego rodzaju artykułami. Kilka krówek dodanych do paczek, które wysyłamy, z pewnością wywrze pozytywne wrażenie na odbiorcach.  

 

Alicja - cukiernia

Pamiętajmy o tym, aby krówki, które wręczymy naszym klientom były estetycznie zapakowane i naprawdę smaczne. Warto więc przygotowanie takich łakoci zlecić cukierni, która doskonale zna się na swojej pracy i, która zdobyła już zaufanie wielu klientów. 

Wszystkim zainteresowanym polecamy cukiernię Alicja, która przygotowywaniem krówek zajmuje się od ponad 30 lat. Alicja świadczy kompleksowe usługi, są to: 

 • projekt nadruku - w pełnym kolorze,
 • wydruk opakowania,
 • produkcja i pakowanie,
 • dostawa pod wskazany adres.

 

Podsumowanie 

Skromny drobiazg, który zrobi pozytywne wrażenie na klientach? Tutaj doskonale sprawdzą się krówki reklamowe z nadrukiem. Smaczne cukierki owinięte w estetyczne opakowania, na których widoczne jest logo firmy z pewnością zaskoczy każdego obdarowanego. Krówki sprawdzą się podczas targów i akcji promocyjnych, eventów, spotkań integracyjnych. Takimi łakociami poczęstować również można hotelowych bądź restauracyjnych gości, klientów salonów kosmetycznych i fryzjerskich. 

http://krowkialicja.pl/

WhitePress Prawa