Internet
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

Myślisz, że Avast to tylko darmowy antywirus? Niespodzianka! Jesteś w błędzie! Avast to również wiele komercyjnych programów, które chronią osoby indywidualne i firmy na naprawdę wysokim poziomie.

 

 

Traktujesz to jako zwykłe przechwałki? To nie są przechwałki, a wiesz dlaczego? Dlatego że programów Avast używa 2 miliony osób na świecie. Cokolwiek się stanie, prawie natychmiast otrzymujemy informację o najnowszych zagrożeniach i nowych sposobach ataku.

Dzięki temu jesteśmy w stanie błyskawicznie przygotować szczepionkę, która ochroni pozostałych użytkowników. To właśnie dlatego antywirusy Avast gwarantują najwyższy poziom zaawansowanej ochrony.

 

Dlaczego AVAST to najlepszy antywirus?

Przekonaj się, że dodatkowe funkcje znajdujące się w naszych programach nie są tam przypadkowo, lecz tworzą mocną tarczę chroniącą twój komputer. Oto wybrane z nich:

  1. Ochrona przed różnymi rodzajami zagrożeń. Avast (dzięki ogromnej bazie użytkowników) ma dostęp do olbrzymiej ilości próbek i kodów wirusów. To pozwala nam stworzyć ochronę, która nie tylko odpowiada na najnowsze zagrożenia, ale również rozpoznaje różne ich rodzaje, w tym m.in. ransomware, phishing, próby kradzieży danych do banku oraz naruszenia prywatności.
  2. Menedżer haseł. To funkcja, która ułatwia zapamiętywanie haseł. Dostęp do menedżera ma tylko użytkownik znający hasło główne. Pozostałe dane dostępowe są przechowywane w bezpieczny sposób i chronione przed ciekawością osób postronnych.
  3. Ochrona kamery. Antywirusy Avast mają specjalną funkcję monitorowania kamery, uruchomioną w odpowiedzi na próby wykorzystywania jej przez hakerów. Dzięki niej żaden złośliwy program nie włączy kamery bez zgody użytkownika. Oznacza to, że nikt nie będzie cię podglądał gdy siedzisz przed komputerem.
  4. Tryb cichy „nie przeszkadzaj”. To ustawienie antywirusa Avast powodujące, że pracuje on w sposób niezauważony. Tryb cichy jest funkcją, która doskonale sprawdza się np. podczas oglądania filmów lub spotkania z klientami. Informacje od antywirusa są blokowane, ale ochrona pozostaje cały czas na tym samym, wysokim poziomie.
  5. Tryb pasywny. Funkcja ta umożliwia korzystanie z dwóch antywirusów na raz. Wiemy, że masz swoje przyzwyczajenia i niechętnie je zmieniasz. Dzięki tej funkcji możesz zostawić swój stary antywirus, korzystając jednocześnie z dodatkowych funkcji programu Avast. Nie spowoduje to konfliktu prowadzącego do zablokowania komputera.
  6. Kontrola sieci Wi-Fi. Dzięki tej funkcji monitoring bezpieczeństwa obejmuje również wszystko to, co dzieje się w sieci Wi-Fi. Antywirus Avast kontroluje czy nikt się do niej nie włamał i nie próbuje się dostać tą drogą do komputera. Sprawdza też moc haseł i zabezpieczenia routera. W przypadku, gdy okażą się one niewystarczające natychmiast informuje użytkownika o wykrytych lukach.
  7. Pomoc techniczna po polsku. Każdy antywirus Avast kupiony w firmie CORE (czyli u autoryzowanego dystrybutora) otrzymuje dostęp do bezpłatnej pomocy technicznej. Możesz się z nami skontaktować jeżeli masz pytania odnośnie instalacji, konfiguracji czy też poszczególnych funkcji naszego programu.

___

Artykuł powstał dzięki CORE - polskiemu dystrybutorowi antywirusów AVAST i AVG.

Zobacz jak działa najlepszy antywirus AVAST

 

 

avast ultimate

 

WhitePress Prawa