Internet
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

Zakupy dokonywane za pośrednictwem Internetu to komfort, możliwość swobodnego wyboru i spora oszczędność czasu. Czasem jednak podczas dokonywania samej płatności pojawia się cień obawy, czy pieniądze z prywatnego konta na pewno trafią do sprzedawcy. Obawa ta jest tym większa, im większa suma wchodzi w grę.

Tak przynajmniej było do czasu, kiedy pojawił się Paybynet – system zapewniający całkowicie bezpieczne płatności internetowe.

 

 

 

Paybynet – system płatności internetowych korzystny dla klienta i sprzedawcy

Paybynet to usługa płatności internetowych, dzięki której możesz bezpiecznie płacić za swoje zakupy internetowe. Jest to rozwiązanie niezwykle wygodne.Pieniądze, którymi płacisz za wybrany towar, trafiają bezpośrednio z Twojego konta na konto bankowe sprzedawcy, czego potwierdzenie zobaczysz na informacji o przelewie. Dzięki Paybynet zawsze otrzymasz szczegółową informację o tym, komu i za co przekazujesz swoje pieniądze.

Ale korzyści wynikające z korzystania z Paybynet nie ograniczają się jedynie do osoby kupującego. System ten jest również ogromnym ułatwieniem dla samych sprzedawców. Przede wszystkim, umożliwia on szybką i pewną identyfikację każdego zamówienia, co pozwala ograniczyć do absolutnego minimum czas niezbędny na jego realizację (przygotowanie, spakowanie, dostawę), a to z kolei oznacza poprawę jakości świadczonych usług. Jakość zawsze przekłada się na uznanie i zainteresowanie klientów.

Zarówno dla sprzedawcy, jak i dla kupującego, płatności internetowe Paybynet stanowią także spore udogodnienie w przypadku, w którym dochodzi do konieczności rozpatrzenia ewentualnej reklamacji lub do przeprowadzanie procedury zwrotu towaru. Tu również przydaje się łatwość i szybkość identyfikacji każdego zamówienia oraz przyporządkowanej do niego płatności.

 

W jaki sposób korzystać z płatności internetowych Paybynet?

Płatność za pomocą Paybynet realizowana jest w niezwykle prosty, wręcz intuicyjny sposób. Wystarczy tylko:

  1. Wybrać w sklepie internetowym usługę „Paybynet”, jako formę płatności.
  2. Zalogować się do swojej bankowości internetowej.
  3. Zaakceptować transakcję.

Czas niezbędny do realizacji takiej transakcji to zaledwie kilka sekund, po których każdy korzystający z Paybynet sprzedawca może zabrać się za realizację zamówienia, a klient w spokoju oczekiwać na dostawę wybranego towaru.