Internet
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

19 października br. pojawiła się nowa odsłona strony internetowej www.IT.integro.pl.

Nowa witryna to jeszcze więcej informacji na temat systemu ERP – Microsoft Dynamics NAV oraz rozwiązań branżowych i biznesowych zintegrowanych z oprogramowaniem.

Nowa strona jest swoistym kompendium wiedzy na temat Microsoft Dynamics NAV. Szczegółowo opisuje możliwości systemu ERP, jego funkcjonalności oraz dopasowane rozwiązania, które rozbudowują możliwości Dynamics NAV.

Zaletą www.IT.integro.pl jest Centrum Wiedzy o ERP, rozbudowane o przewodniki, poradniki, foldery, prezentacje oraz filmy dotyczące rozwiązań usprawniających zarządzaniem przedsiębiorstwem. Ta sekcja powinna stać się obowiązkową dla każdej osoby rozważającej zakup systemu ERP.

Nowa strona rozbudowana jest także o sekcję Aktualności, w której opisane są najnowsze trendy, wydarzenia oraz premiery związane z produktami Microsoft oraz z firmą IT.integro.

Prócz produktów Microsoft, opisana jest także metodyka Microsoft Dynamics Sure Step, stosowana podczas wdrożeń systemu ERP. Przedstawione są kolejne kroki i obowiązkowe fazy, które gwarantują, że proces implementacji przebiegnie pomyślnie.  

„Nowa witryna IT.integro ma stać się źródłem wiedzy dla osób poszukujących informacji na temat Microsoft Dynamics NAV” – mówi Daria Widerowska, Marketing Menadżer, IT.integro, „a także rozwiązań dopasowanych do potrzeb ich organizacji. Zawiera ona wiele materiałów edukacyjnych, rozbudowane opisy funkcjonalne, korzyści, a także kalkulator ERP, który pozwala na szybkie obliczenie kosztu rozwiązania szytego na miarę”.