Aktualności
Typografia
 • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
 • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

Jedną z innowacyjnych metod, stosowanych w geodezji jest np. fotogrametria lotnicza. Tworzenie specjalistycznych zdjęć służy nie tylko do tworzenia dokładnych map, ale również do wykonania odpowiednich pomiarów.

 

 

Jedną z innowacyjnych metod, stosowanych w geodezji jest np. fotogrametria lotnicza. Tworzenie specjalistycznych zdjęć służy nie tylko do tworzenia dokładnych map, ale również do wykonania odpowiednich pomiarów. Geo – Osnowa również oferuje między innymi pomiary fotogrametryczne. Jakie jeszcze usługi geodezyjne w Warszawie możemy zaoferować?


Geodeta w Warszawie – standardy wyznaczane przez innowacyjność


W geometrii liczy się:

 1. skuteczność, 
 2. rzetelność 
 3. i dokładność. 

Dlatego, jeśli przy użyciu nowoczesnego sprzętu i innowacyjnych metod można tworzyć lepsze i bardziej dokładniejsze pomiary, to firma Geo – Osnowa właśnie z takich opcji korzysta i w ten sposób zapewnia swoim klientom usługi na najwyższym poziomie. Nasz geodeta w Warszawie posiada właściwe uprawnienia, by tworzyć np. pomiary fotogrametryczne, niezbędne np. przy dostarczaniu dokładnych danych na temat:

 • wysokich budynków, 
 • masywów górskich,
 • terenów o dużym zróżnicowaniu rzeźby,
 • czy obiektów zabytkowych. 


Jakie usługi geodezyjne w Warszawie wykonujemy?


W naszej pracy stosujemy zarówno standardowe, jak i bardziej nowoczesne metody. Dzięki temu możemy swoim klientom zaoferować:

 • tworzenie map. Tutaj właśnie stosujemy nowoczesne technologie -  fotogrametrię lotniczą, jak i bardziej standardowe pomiary,
 • wytyczenie budynków,
 • pomiary granic nieruchomości,
 • tyczenie tras drogowych.

Jeśli planują Państwo budowę domu czy obiektu przemysłowego lub handlowego, to również możemy zapewnić kompleksowe usługi geodezyjne w Warszawie, typu:


tyczenie i inwentaryzacja sieci uzbrojenia terenu, przyłączy,
inwentaryzacja geodezyjna powykonawcza budynków, budowli,
sporządzanie dokumentacji geodezyjnej,
skanowanie laserowe 3D.


Usługi geodezyjne - cennik


Wyceniając nasze usługi bierzemy pod uwagę:

 1. lokalizację wykonywanych zadań,
 2. stopień trudności,
 3. konieczność użycia sprzętu,
 4. czas pracy,
 5. tworzenie niezbędnej dokumentacji,
 6. ewentualną konsultację prawną. 

Ceny za poszczególne usługi mogą kształtować się więc różnie, a przypadku większych czy kompleksowych inwestycji istnieje również możliwość ustalenia indywidualnych stawek za każdy dzień pracy. 

Dlatego jeśli chcą Państwo wiedzieć jak kształtuje się cennik usług geodezyjnych, to odwiedź naszą stronę bądź skorzystaj z darmowej konsultacji. Szybko ustalimy, ile zapłacisz np. za podział działki bądź za wytyczenie budynku czy przyłączy.

WhitePress Prawa