Eventy
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

“Google Cloud for Business” to obowiązkowy punkt w tegorocznym kalendarzu eventów online dla wszystkich osób, które chcą poznać tajemnice chmurowych technologii od podstaw.

 

 

Wiele ciekawych wskazówek znajdą dla siebie także ci, którzy mieli już okazję korzystać z rozwiązań typu SaaS lub PaaS. Wiele ciekawych wskazówek znajdą dla siebie także ci, którzy mieli już okazję korzystać z rozwiązań typu SaaS lub PaaS. 


Wydarzenie, które odbędzie się w dniach 10-11.03.2021, skupione będzie przede wszystkim na usługach Google Workspace (dawne G Suite) oraz Google Cloud Platform. Podczas 2-dniowego spotkania uczestnicy będą mieli okazję nauczyć się m.in. jak: 

  • analizować i raportować wydatki w GCP,
  • poprawnie skonfigurować domenę w Google Workspace,
  • zbudować analitykę danych w firmie (w oparciu o GCP),
  • jak usprawnić cyfryzację obiegu dokumentów w firmie.

 

Do grona prelegentów należą specjaliści z Google oraz Fly On The Cloud (Premier Partner Google), którzy na co dzień zajmują się wdrażaniem chmurowych narzędzi i pomagają w przeprowadzaniu cyfrowych transformacji. Na wirtualnej scenie wystąpią także reprezentanci MaxROY.agency oraz Alterdata.io – czyli firm, które od lat wykorzystują moc chmury Google w praktyce.


Poznaj całą agendę spotkania oraz zarezerwuj swoje wirtualne miejsce poprzez stronę: http://bit.ly/2Yd5xI0 Liczba miejsc ograniczona.
Poniżej znajdziesz także nagrania z poprzednich wydarzeń online organizowanych przez Fly On The Cloud:

 

Jeśli szukasz informacji lub ciekawostek na temat Google Cloud, dołącz do grupy na Facebooku Google Workspace (G Suite) Polska lub Google Cloud Platform Polska.

 

Google Cloud for business banner

 

Zastosowanie podajników ślimakowych w przemyśle spożywczym

Jak rekrutować pracowników z zagranicy?

WhitePress Prawa