Ocena użytkowników: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active
 
Google for Business 10 2020 miniaturka 1
W jaki sposób skalować swój biznes w obecnych czasach? To pytanie zadaje sobie wielu przedsiębiorców. Nie sposób zaprzeczyć, że czas, w którym się znaleźliśmy niestety sprzyja tylko nielicznym firmom. Pomocną dłoń przedsiębiorcom podają dostawcy rozwiązań technologicznych, które wspierają rozwój firm w okresie pandemii. Dzięki odpowiednim narzędziom chmurowym przedsiębiorcy mają szansę nie tylko zwiększyć produktywność swoich pracowników, lecz także zapewnić stały wzrost i skalowalność biznesu.

 

 

 

 

 

Fly On The Cloud organizuje  wydarzenie online, które pokaże przedsiębiorcom możliwości, jakie oferują rozwiązania chmurowe.
Wydarzenie Google Cloud for Business odbędzie się już 24 listopada w godzinach 10:00-13:00.


Podczas spotkania uczestnicy wprowadzeni zostaną w świat rozwiązań chmurowych od Google Cloud. Dodatkowo, poznają kilka ciekawych wskazówek biznesowych dotyczących skalowania firmy z wykorzystaniem technologii chmurowych.
Swoim cennym doświadczeniem podzielą się specjaliści z firm:

▪ Google 

feeCOMPASS

▪ Fly On The Cloud Wydarzenie podzielone będzie na 2 części, dotyczące zarówno tematów związanych z Google Workspace (dawniej G Suite) oraz Google Cloud Platform.
Harmonogram wydarzenia znajdziesz tutaj.Dla kogo w głównej mierze dedykowane jest wydarzenie 

  • dla przedsiębiorców ze średnich i dużych firm
  • dla właścicieli firm zainteresowanych skalowaniem biznesu
  • dla managerów oraz team leaderów

 

Warto też wspomnieć, że event skierowany jest zarówno do osób, które posiadają już podstawową wiedzę na temat rozwiązań od Google Cloud, jak i dla tych początkujących. Dlatego z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie i wyniesie sporą dawkę wiedzy, która pomoże w rozwoju biznesu.
Zarejestruj się bezpłatnie na wydarzenie poprzez stronę: https://bit.ly/2Jc9iJB  
Poniżej znajdziesz także nagrania z poprzednich wydarzeń online organizowanych przez Fly On The Cloud:

 

  • Breakfast with Google

 

 

 

  • Fly Summit

 

 

Jeśli szukasz informacji lub ciekawostek na temat Google Cloud, dołącz do grupy na Facebooku Google Workspace (G Suite) Polska lub Google Cloud Platform Polska.