Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
Google for Business 10 2020 miniaturka 1
W jaki sposób skalować swój biznes w obecnych czasach? To pytanie zadaje sobie wielu przedsiębiorców. Nie sposób zaprzeczyć, że czas, w którym się znaleźliśmy niestety sprzyja tylko nielicznym firmom. Pomocną dłoń przedsiębiorcom podają dostawcy rozwiązań technologicznych, które wspierają rozwój firm w okresie pandemii. Dzięki odpowiednim narzędziom chmurowym przedsiębiorcy mają szansę nie tylko zwiększyć produktywność swoich pracowników, lecz także zapewnić stały wzrost i skalowalność biznesu.

 

 

 

 

 

Fly On The Cloud organizuje  wydarzenie online, które pokaże przedsiębiorcom możliwości, jakie oferują rozwiązania chmurowe.
Wydarzenie Google Cloud for Business odbędzie się już 24 listopada w godzinach 10:00-13:00.


Podczas spotkania uczestnicy wprowadzeni zostaną w świat rozwiązań chmurowych od Google Cloud. Dodatkowo, poznają kilka ciekawych wskazówek biznesowych dotyczących skalowania firmy z wykorzystaniem technologii chmurowych.
Swoim cennym doświadczeniem podzielą się specjaliści z firm:

▪ Google 

feeCOMPASS

▪ Fly On The Cloud Wydarzenie podzielone będzie na 2 części, dotyczące zarówno tematów związanych z Google Workspace (dawniej G Suite) oraz Google Cloud Platform.
Harmonogram wydarzenia znajdziesz tutaj.Dla kogo w głównej mierze dedykowane jest wydarzenie 

  • dla przedsiębiorców ze średnich i dużych firm
  • dla właścicieli firm zainteresowanych skalowaniem biznesu
  • dla managerów oraz team leaderów

 

Warto też wspomnieć, że event skierowany jest zarówno do osób, które posiadają już podstawową wiedzę na temat rozwiązań od Google Cloud, jak i dla tych początkujących. Dlatego z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie i wyniesie sporą dawkę wiedzy, która pomoże w rozwoju biznesu.
Zarejestruj się bezpłatnie na wydarzenie poprzez stronę: https://bit.ly/2Jc9iJB  
Poniżej znajdziesz także nagrania z poprzednich wydarzeń online organizowanych przez Fly On The Cloud:

 

  • Breakfast with Google

 

 

 

  • Fly Summit

 

 

Jeśli szukasz informacji lub ciekawostek na temat Google Cloud, dołącz do grupy na Facebooku Google Workspace (G Suite) Polska lub Google Cloud Platform Polska.

 

 

NEWSLETTER

Zgadzam się na Polityka prywatności