Eventy
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

BPMN 2.0 – KURS ZAAWANSOWANY

 

        Data: 4-5 lipca

        Planowane terminy dalszych szkoleń:

        Miejsce: Warszawa

        Cena: 1890zł + VAT

        Link do zapisów i agendy: https://gigacon.org/event/bpmn-2-0-kurs-zaawansowany/

        Dla kogo jest ten kurs?

Dla wszystkich zaawansowanych z zakresu tworzenia modeli biznesowych BPMN 2.0.

        Cel szkolenia:

Głównym celem szkolenia jest znaczne pogłębienie wiedzy z zakresu BPMN 2.0, a także zapoznanie uczestników z zaawansowanymi konstrukcjami i elementami notacji                           i implementacji procesów bazujących na modelach.

        Forma szkolenia:

Warsztat oparty jest na multimedialnej prezentacji, poparty anegdotami z doświadczeń trenera. Uczestnicy wykonują ćwiczenia z prowadzącym, a także samodzielnie. Wszystkie analizy wybranych modeli zostają do użytku uczestników. Zajęcia oparte są na metodyce opisów biznesowych BPMN.

        Korzyści ze szkolenia:

Po ukończonym szkoleniu uczestnicy potrafią efektywnie dobierać sposoby modelowania do określonego celu. Dodatkowo skutecznie analizują procesy biznesowe, tworzą diagramy BPMN (w tym współpracy, choreografii i konwersacji), a także tworzą efektywne konstrukcje do poziomu odbiorcy.

        W trakcie szkolenia zapewniamy: materiały szkoleniowe, przerwę kawową, lunch              i certyfikat uczestnictwa.

        Trener szkolenia:

Piotr Biernacki – trener BPMN, który ma na koncie setki przeprowadzonych szkoleń z tego zakresu. Silnie zaangażowany w popularyzację notacji BPMN zgodnie z polityką iGrafx. Dodatkowo dostarcza narzędzi wspierających metodologię Six Sigma – Minitab i iGrafx,     a także tworzy pogłebione analizy procesów biznesowych dla klientów i partnerów MGX.

WhitePress Prawa