Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

    

Połowa sierpnia to znak powoli kończących się wakacji. Chociaż za oknem jest jeszcze ciepło i słonecznie, to najwyższy czas pomyśleć o szkolnej wyprawce. Najmłodsi coraz częściej wspominają o pierwszym dzwonku, a ich rodzice zastanawiają się nad planowaniem zakupów. Sukcesja wychodzi im naprzeciw i oferuje specjalnie przygotowane zestawy przyborów szkolnych. Szkolna paka dla uczniaka, to akcja, w której każdy, kto w dniach od 21 do 27 sierpnia zrobi zakupy za min. 150 zł otrzyma oryginalną i kolorową wprawkę dla swojego dziecka. Ale to nie wszystko, na łodzian czekają również atrakcyjne zniżki i vouchery do Stacji Grawitacji!

Zakup tornistra, książek, zeszytów i innych artykułów papierniczych, to część wrześniowych wydatków wielu Polaków. Chcąc ułatwić i umilić rodzicom ten coroczny obowiązek, CH-R Sukcesja wręczy swoim klientom, przygotowane wyprawki rodem z bajki. W środku, najmłodsi odkryją bawełniany worek, modne, wzorzyste zeszyty oraz przybory do rysowania i pisania. Coś dla siebie z pewnością znajdą również amatorzy plastyki - czekać na nich będą drewniane kredki i tzw. „świecówki”.

Atrakcyjne zniżki w Excellent Office

Każdy, kto w dniach od 21 do 27 sierpnia skorzysta z akcji promocyjnej i wyda w Centrum 150 zł, otrzyma voucher z rabatem 25% na zakup artykułów szkolnych w Excellent Office. Sklep, który w swojej ofercie ma bogaty wybór produktów biurowych i papierniczych, jest jednym z partnerów akcji.

Najmłodsi wyskaczą sobie... rok szkolny

W kolorowej wyprawce nie zabraknie czegoś do zabawy. Stacja Grawitacja, czyli park trampolin dla każdego, zaprasza wszystkie dzieci, których rodzice wezmą udział w akcji, na półgodzinne, darmowe skakanie! Każdy, kogo rozpiera energia, może wskoczyć na trampoliny i poczuć wspaniałą radość na zakończenie wakacji.

W akcji promocyjnej stworzono dwa warianty nagród. Każdy, kto zrobi zakupy w Sukcesji za minimum 150 zł brutto (można kumulować maksymalnie dwa paragony) odbierze wyprawkę szkolną, voucher z rabatem 25% do Excellent Office oraz wejściówkę do Stacji Grawitacja na 30-minutowe skakanie. Dla tych, którzy podczas zakupów otrzymają paragony na łączną wartość 100 zł, czekać będą vouchery z 15% rabatem na zakup artykułów szkolnych w Excellent Office.

 

Szczegółowe informacje dostępne są w regulaminie: www.sukcesja.eu.