Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

       

Czym jest bachata uwielbiana przez miłośników tańca i muzyki latino? Opiera się na sensualności, romantyzmie i uczuciowości. To nie tylko wyuczone kroki tańca, to styl życia, który przenika swoją energią ciało i umysł. 5 sierpnia, podczas cotygodniowych imprez w rytmach latino na dachu Sukcesji pojawi się gość specjalny - Toke D Keda. Zespół rozgrzeje łodzian swoim gorącym temperamentem, śpiewając m.in. przebój Lamento Boliviano.

W pierwszą sobotę sierpnia, od godziny 22:00 Sukcesja będzie gościć światowej sławy amerykański zespół bachatowy, Toke D Keda. Poruszając tematykę pełną emocji i miłości, grupa tworzy unikalną muzykę, która na długo zapada w pamięci. Wśród wielkich przebojów, które rozbrzmiewać będą na dachu Centrum, Toke D Keda zagra popularne na całym świecie Lamento Boliviano. Piosenka została okrzyknięta jako jeden z latynoskich hitów wszechczasów, dlatego też jej wykonanie będzie najbardziej wyczekiwanym momentem wieczoru.

W ciągu ostatnich dziesięciu lat grupa stała się czołowym zespołem na świecie, który wykonuje latynoską muzykę w stylu bachaty. Jej koncerty odbywają się w każdym zakątku globu i wszędzie przyciągają tłumy fanów. Wokalista, Eddie Blazquez mówi w czterech językach – hiszpańskim, angielskim, portugalskim i włoskim. Stąd jego łatwość w nawiązywaniu kontaktu z międzynarodową publicznością.

5 sierpnia, od godziny 22:00 na dachu Sukcesji odbędzie się impreza, o której łodzianie nie zapomną na długie tygodnie. Roztańczona publiczność będzie bawić się w rytm gorących przebojów zespołu prosto z Miami. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Wejście na dach Sukcesji znajduje się za kręgielnią Król Kul na poziomie IV.