Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

„Microsoft Dynamics dla Biznesu to największa konferencja firmy Microsoft na temat aplikacji biznesowych w Polsce i jedno z najważniejszych wydarzeń firmy w tym roku."

12 i 13 maja w Hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie odbędzie się dwudniowa konferencja „Microsoft Dynamics dla Biznesu 2015”największe wydarzenie organizowane w tym roku przez lokalny oddział Microsoft Dynamics. Spotkanie zgromadzi przedstawicieli firmy Microsoft i jej partnerów oraz obecnych i potencjalnych klientów Microsoft Dynamics AX, CRM i NAV, którzy wezmą udział w różnych ścieżkach tematycznych, a także będą mieli możliwość odwiedzenia strefy EXPO ze stoiskami partnerów i porozmawiania z ekspertami podczas sesji networkingowych. Dwudniowe spotkanie zostało podzielone na 6 części, w ramach których równolegle będą prowadzone prelekcje dotyczące kompleksowych rozwiązań dedykowanych różnym branżom (handlowej, logistycznej, dystrybucyjnej, produkcyjnej, finansowej), sposobów podnoszenia efektywności w firmie  z wykorzystaniem rozwiązań z rodziny Dynamics, narzędzi analitycznych wspierających produktywność i zarządzanie procesami czy bezpiecznych rozwiązań mobilnych i chmurowych, a także pokazujące przykłady klientów Microsoft, którzy osiągnęli sukces dzięki aplikacjom biznesowym Dynamics. Uczestnicy spotkania będą mogli również zapoznać się z pełną ofertą Microsoft stanowiącą uzupełnienie produktów Dynamics (Office 365, Windows Azure, Business Intelligence).

 

„Microsoft Dynamics dla Biznesu to największa konferencja firmy Microsoft na temat aplikacji biznesowych w Polsce i jedno z najważniejszych wydarzeń firmy w tym roku. Spotkanie będzie okazją do wzbogacenia swojej wiedzy na temat najnowszych rozwiązań Dynamics, wymiany doświadczeń z ekspertami, partnerami i klientami Microsoft Dynamics oraz zapoznania się z przykładami wdrożeń zrealizowanych w różnej wielkości firmach. Nie zabraknie też dyskusji na temat najnowszych trendów technologicznych związanych z chmurą, nowoczesną analityką biznesową i mobilnością. Serdecznie zapraszamy na konferencję tych wszystkich, dla których biznes i technologia idą ze sobą w parze” – mówi Paweł Jędrusik, dyrektor działu Microsoft Dynamics w polskim oddziale firmy Microsoft.

 

Więcej informacji na temat konferencji oraz pełna agenda spotkania znajduje się na stronie www.dynamicsdlabiznesu.pl.