Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

   

Szerokość 13 metrów, długość 141 metrów, masa 7000 ton - robi wrażenie? Do tego nasunięcie poprzeczne konstrukcji, a to wszystko w ciągu 68 godzin. Mowa o wiadukcie, który powstał podczas budowy Trasy Górna w Łodzi. Maciej Krzysztoforski opowie o tym przedsięwzięciu drugiego dnia konferencji Mega Projects. Sukcesja, jako partner wydarzenia, zaprasza do wzięcia udziału w tej, jak i pozostałych prelekcjach, które odbędą się już 22 i 23 marca w Hali Expo.

 

W przedostatnim tygodniu marca, w sąsiadującej z CH-R Sukcesja Hali Expo odbędzie się największe wydarzenie w dziedzinie zarządzania projektami w Łodzi. Konferencja Mega Projects adresowana jest przede wszystkim do kierowników projektów dużych inicjatyw oraz kadry średniego i wyższego poziomu zarządzania, jednak mogą wziąć w niej udział wszyscy zainteresowani rozwojem naszego miasta. Podczas dwudniowej konferencji, budynek przy al. Politechniki 4 zamieni się w miejsce wymiany najlepszych praktyk, debat, zgłębiania wiedzy oraz zdobycia nowych kwalifikacji.

 

W trakcie dwóch dni zaprezentowane zostaną najbardziej prestiżowe przedsięwzięcia zrealizowane w regionie łódzkim na przestrzeni ostatnich lat. Podczas 9 wykładów prelegenci podzielą się ze zgromadzonymi gośćmi swoją wiedzą oraz doświadczeniem. W agendzie pojawiły się spotkania dotyczące m.in.: EC1 i Nowego Centrum Łodzi, Trasy WZ, Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej, Mia100 Kamienic oraz Programu Rewitalizacji Łodzi.

 

Więcej informacji można znaleźć na http://megaprojects.pmi.org.pl/.