Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

29 października zapraszamy na konferencję SAP Automotive Day organizowaną w ramach SAP Road Show.

Zdobytej wiedzy nie warto zatrzymywać dla siebie, warto się nią dzielić. W programie wiele inspirujących prelekcji oraz przestrzeń na wymianę doświadczeń i opinii przez praktyków i ekspertów z branży motoryzacyjnej. Zapraszamy!

SAP Automotive Day

Kiedy: 29.10.2015 r.

Gdzie: Wrocław, Sky Tower

Wrocławska siedziba Hicron już 29 października zmieni się w centrum dyskusji o innowacjach technologicznych dla rynku automotive. Słowo „innowacja”, choć odmieniane przez wszystkie przypadki, nadal stanowi synonim głębokiej rewolucji podejścia biznesowego i spojrzenia nań z zupełnie innej strony. Czy to przez wprowadzenie nowych rozwiązań IT, czy poprzez niestandardowe wykorzystanie gromadzonych danych dealerzy, producenci i importerzy samochodów mają możliwość przeniesienia swojego biznesu na zupełnie inny poziom.


Przedstawiciele Hicron, realizujący projekty IT niemal na wszystkich kontynentach, podzielą się swoimi doświadczeniami z zaproszonymi gośćmi. Odwołując się do konkretnych przykładów przedstawią najlepsze praktyki zachodnich firm przy prowadzeniu i optymalizacji procesów biznesowych w oparciu o rozwiązania SAP oraz wymierne korzyści, jakie przyniosły wdrożenia. Swój udział w debacie o perspektywach na rynku automotive zapowiedzieli także eksperci z SAP Polska, miesięcznika Dealer, Związku Dealerów Samochodów oraz Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej.


– SAP Automotive Day organizowany jest dla dealerów, producentów i importerów pojazdów. Chcemy podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniami zdobytymi w toku kilkudziesięciu projektów wdrożenia rozwiązań SAP for Automotive. Uproszczenie procesów, eliminacja pomyłek i nadmiernej ilości dokumentów, a także możliwość wyprzedzenia potrzeb klienta i dotarcie z trafną ofertą marketingową to tylko niektóre korzyści, z jakich może skorzystać zarówno partner biznesowy, jaki klient końcowy. Liczę, że to spotkanie będzie miejscem do wielu owocnych dyskusji o przyszłości rynku motoryzacyjnego – mówiRemigiusz Efinowicz, Managing Partner w Hicron.
Szczegółowy program SAP Automotive Day oraz link do rejestracji: www.sap.pl/automotive-day

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Rejestracja: http://events.sap.com/pl/2015-sap-automotive-day/pl/home