Eventy
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

Hexcode i Paula Januszkiewicz zapraszają na spotkanie w ramach cyklu Useful Hacking Series. Atrakcją wydarzenia będą 2 wykłady, które poprowadzą Enterprise Security MVP: Paula Januszkiewicz i Grzegorz Tworek.

Spotkanie rozpocznie się w czwartek 22 października o godzinie 18:00 w Centrum Konferencyjnym Golden Floor  w Warszawie i tradycyjnie będzie  podzielone na dwie części: merytoryczną oraz networkingową.

W czasie pierwszej części uczestnicy wezmą udział w dwóch wykładach eksperckich prowadzonych przez wieloletnich Enterprise Security MVP. Jako pierwszy wystąpi Grzegorz Tworek z tematem Co nowego w klastrach Windows Server 2016? Drugim prelegentem będzie Paula Januszkiewicz, najlepsza prelegentka tegorocznej konferencji Microsoft Ignite w Chicago. Przedstawi temat Cached Credentials i Pass-The-Hash: Rozkład na czynniki pierwsze.

Po prelekcjach uczestnicy wezmą udział w drugiej części - degustacji whisky single malt prowadzonej przez redaktorów serwisu Whisky My Wife. Uczestnicy poznają wiele ciekawostek na temat  produkcji i gatunków whisky single malt.

„To już trzecie spotkanie Useful Hacking Series na żywo. W czasie naszych spotkań oferujemy możliwość merytorycznej rozmowy na tematy Security z naszymi ekspertami bezpieczeństwa IT. Tym razem po raz pierwszy przygotowaliśmy aż dwa merytoryczne tematy i dwoje znakomitych prelegentów. Seria artykułów Useful Hacking Series niezmiennie przyciąga nowych zainteresowanych. Widzimy, że tematy bezpieczeństwa IT związane z promowanym przez nas Security Awareness są bardzo aktualne i cieszymy się, że uczestnicy wykładów Pauli Januszkiewicz wracają do nas po więcej specjalistycznej wiedzy. Na spotkanie zapraszam wszystkich specjalistów IT, którym temat Security Awareness leży na sercu.” - powiedziała Aneta Gawęcka-Malec, Manager Szkoleń IT w Hexcode.

Hexcode jest dystrybutorem Useful Hacking Series, serii artykułów z zakresu bezpieczeństwa IT. Opracowane przez Paulę Januszkiewicz porady są kierowane do specjalistów ds. bezpieczeństwa infrastruktury i administratorów IT. Ich celem jest pokazanie,  jak działają hakerzy. Odbiorcy serii mogą zapoznać się miedzy innymi z tematami: How to Reset Admin’s Password… Illegally, Measuring Web Server’s Performance, Network Sniffing Techniques itd.

Liczba miejsc na spotkanie Cached Credentials i Pass-The-Hash: Rozkład na czynniki pierwsze jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy prowadzone są na stronie internetowej Hexcode.

WhitePress Prawa