Aktualności
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times


Wzmocnienie pozycji EIP SA na polskim i europejskim rynku oraz koncentracja kompetencji dwóch zespołów w zakresie Microsoft Dynamics 365 Business Central. To główne cele akwizycji spółki Dynamics Development Center Sp. z o.o. i włączenia jej do struktur EIP SA.– Chcemy zostać partnerem numer jeden w Europie w zakresie Microsoft Dynamics 365 Business Central. Posiadając silną pozycję na rynku polskim, będziemy realizować nasz cel na najbliższe dziesięć lat, a jest nim ekspansja na rynek europejski i rozwinięcie tam kanału sprzedaży – mówi Marta Osiak, dyrektor Działu Dynamics w EIP SA.

Jednym z elementów realizacji tej strategii jest budowa silnego zespołu konsultantów i deweloperów działającego na rynku europejskim, jak również dywersyfikacja portfela klientów. Właśnie z tego względu EIP SA zdecydowało się na włączenie Dynamics Development Center Sp. z o.o. do portfolio spółek EIP Group.

– Powiększenie zespołu i koncentracja kompetencji pozwoli na realizację projektów globalnych oraz tak ważną dla klientów redundancję zasobów. Jest to bardzo istotne, bo widzę duże zapotrzebowanie na wysokiej klasy specjalistów ERP w Europie – komentuje Marta Osiak. – Staliśmy się jednym z największych partnerów Microsoft specjalizujących się w rozwiązaniu Dynamics 365 Business Central. Do grona 35 aktualnie pracujących w EIP SA specjalistów dołącza bowiem kolejnych 28 wysokiej klasy ekspertów. Transakcja z pewnością da nam też nową energię i przyspieszy wzrost EIP SA na rynku – przekonuje Marta Osiak.

EIP SA i Dynamics Development Center Sp. z o.o. od ponad 10 lat specjalizują się we wdrożeniach rozwiązań Microsoft Dynamics NAV. Oba podmioty, zarówno Dynamics Development Center Sp. z o.o., jak i EIP SA, tworzą własne funkcjonalności rozbudowujące możliwości systemu ERP Microsoft NAV, a obecnie Business Central.

– Wraz z premierą Microsoft Dynamics 365 Business Central zaczęliśmy specjalizować się także w rozwiązaniach dedykowanych i aplikacjach Power Platform – wyjaśnia Marta Osiak. – Microsoft Dynamics 365 Business Central – w najnowszej wersji – to ostatni upgrade oprogramowania, jakiego będą potrzebować nasi klienci. Aktualizacja głównego systemu będzie się odbywać na podobnych zasadach jak aktualizacja Windows, a o upgrade dodatków zadbamy jako partner strategiczny naszych klientów – podsumowuje Marta Osiak.