Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Wennstrom Fuel Systems, szybko rozwijający się dostawca produktów i usług branży paliwowej, w związku z dynamicznym rozwojem podjął decyzję o zakupie nowego rozwiązania biznesowego usprawniającego funkcjonowanie przedsiębiorstwa – systemu IFS Applications. Wdrożenie przeprowadzone będzie przez firmę Novacura.

Głównym celem decyzji o wprowadzeniu nowego rozwiązania przez Wennstrom Fuel Systems jest integracja i konsolidacja działalności pod względem finansowym w czterech głównych lokalizacjach firmy - w Szwecji, Norwegii, Danii i Finlandii. Firma zatrudnia ponad 200 pracowników, a nowo wprowadzony system IFS Applications ma pomóc w sprawowaniu kontroli nad całością firmy i wpłynąć na dalszy rozwój przedsiębiorstwa.

Naszą znaczącą przewagą na rynku jest fakt, iż konsultanci w Novacura  potrafią w krótkim czasie dopasować rozwiązanie do indywidualnych potrzeb każdej firmy - nawet takiej wielkości jak Wennstrom Fuel System - mówi Östen Westman Regional Manager East and Partner Manager w Novacura.

Novacura wraz z firmą IFS oferuje kompleksowe rozwiązania, które poprawiają procesy biznesowe. Dzięki wdrożeniu IFS Applications w Wennstrom Fuel System pracownicy techniczni firmy będą mieli natychmiastowy dostęp do ważnych informacji na przykład podczas serwisowania stacji benzynowych. To znacznie usprawni wzajemną komunikację i przyspieszy działania.

Zastosowanie w codziennej działalności aplikacji IFS i poprawa jakości obsługi klienta to kluczowe elementy rozwoju naszej firmy. IFS Applications jest przyszłościową i skuteczną platformą, która poprawi elastyczność i mobilność Wennstrom Fluel Systems –  komentuje Claes Bonnier, Managing Director w Wennstrom Fuel Systems.

IFS Application 9 w Wennstrom zastąpi dotychczas wykorzystywany system ERP Movex. Rozwiązanie IFS będzie realizowane i wspierane przez specjalistów z Novacura - firmy informatycznej z Göteborga, która usprawnia i upraszcza procesy biznesowe, stosując oprogramowanie Novacura Flow w istniejących rozwiązaniach ERP. Novacura posiada swój oddział również w Polsce.

Dla polskiego oddziału ma to duże znaczenie. Liczymy na to, że dobry przykład z zagranicy zachęci do rozmów z nami polskie firmy z branży energetycznej - komentuje Artur Buła, Managing Director w Novacura Poland.