Aktualności
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

platon life
Zainteresować tematyką cyfrowych walut jak najwięcej osób – to misja, którą zdecydował się realizować fintech Platon Life. Aby go osiągnąć, przedsiębiorstwo uruchomiło na skalę globalną serwis Platon Auction. Fintech umożliwił również opcję inwestowania za pomocą waluty PlatonCoin (PLTC), pozwalającego na uzyskanie dochodu pasywnego. Oprócz tych nowości Platon Life dba także o wiedzę swoich użytkowników - na stronie fintechu zawsze możemy znaleźć aktualności ze świata kryptowalut oraz materiały edukacyjne.

 

 

 

 

 

 

 

Portal Platon Life

Finvvtech Platon Life realizuje swoją misję poprzez oferowanie użytkownikom przystępnych rozwiązań, które pozwalają przybliżyć każdemu temat kryptowalut. Działania firmy mają zasięg globalny – działa na rynkach w Wielkiej Brytanii, Emiratów Arabskich, Estonii, Słowacji, Czech oraz Polski. Aby zainteresować cyfrowymi walutami jak największą część społeczeństwa, firma stworzyła prostą w obsłudze aplikację, która pozwala na szybki dostęp do ośmiu kryptowalut (PLTC, BTC, ETH, BCH, XLM, USDT, UNI i LINK). Pełni ona również funkcję cyfrowego portfela, który został zabezpieczony przed kradzieżami (ochronę gwarantuje nowoczesna technologia blockchain). Aktualnie aplikacja Platon Life pozwala na wzięcie udziału w specjalnych aukcjach, na których pojawiają się unikatowe, kolekcjonerskie przedmioty. Aplikacja pozwala także na sprzedaż kryptowalut, kupno dóbr i usług za ich pośrednictwem oraz możliwość wymiany walut fiducjarnych na cyfrowe.

 

Możliwość stakingu kryptowalut

Platforma Platon Life umożliwia również staking waluty Platoncoin na wybraną przez użytkownika kwotę oraz okres inwestycji. Dzięki stakowaniu można otrzymać odsetki w danej walucie za trzymanie jej we wskazanym portfelu. W praktyce to lepsza alternatywa dla powszechnie znanej lokaty - w przypadku oferty Platon Life oprocentowanie jest zdecydowanie atrakcyjne i wynosi 1,5 % w skali roku przy lokacie 3-miesięcznej lub 3,6 % w skali roku przy półrocznej inwestycji i 8,4 % przy lokacie na dwanaście miesięcy. Jednak o ile portal Platon Auction jest usługą dostępną we wszystkich krajach, o tyle możliwość stakingu na ten moment jest możliwa jedynie na rynku bliskowschodnim.

 

Wiedza to podstawa

Edukacja jest ważna w każdym zakresie, również na temat cyfrowych walut. Fintech Platon Life zdecydowanie zdaje sobie z tego sprawę, dlatego osoby korzystające z ich strony zawsze mogą liczyć na najważniejsze aktualności dotyczące cyfrowych pieniędzy. Co więcej, zakładając na platonlife.com nawet darmowe konto, otrzymujemy od firmy dodatkowe materiały edukacyjne dotyczące kryptowalut - po zakupie konta premium otrzymamy ich jeszcze więcej. Dla Platon Life to bardzo istotne, aby społeczeństwo lepiej rozumiało założenia i ideę cyfrowych walut i chętniej z nich korzystało. Dlaczego wiedza w tej materii jest tak istotna? Oczywiście pozwala ona być bardziej świadomym użytkownikiem kryptowalut – mniej podatnym na oszustwa, mogącym wykorzystać jak najlepiej potencjał drzemiący w cyfrowych pieniądzach.

Więcej informacji na temat oferty Platon Life znajduje się na stronie internetowej startupu: https://platonlife.com/pl/

 

Jak powinna wyglądać adaptacja nowego pracownika?

Nowoczesne standy reklamowe

WhitePress Prawa