Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Jeszcze tylko do 15 września można zarejestrować się w niższej cenie na konferencję .NET Developer Days, która odbędzie się w dniach 19-20 października 2015 w Centrum Konferencyjnym EXPO XXI w Warszawie. Aktualnie za udział w wydarzeniu należy zapłacić 800 złotych, za tydzień cena wzrośnie. W gronie prelegentów drugiej edycji .NET Developer Days znajdują się czołowi eksperci z kraju i z zagranicy, m.in. Scott Hanselmann z centrali Microsoft w Redmond. Uczestnicy konferencji mogą ułożyć swoją agendę wybierając najbardziej interesujące spośród dostępnych 18 sesji tematycznych.

Scott Hanselmann, gość specjalny konferencji .NET Developer Days to według portalu WebDesignDev jedna z 30 najbardziej wpływowych osób w obszarze programowania. Od ponad 10 lat aktywnie prowadzi bloga (www.hanselman.com), oraz 4 podcasty (w tym co piątkowy Azure Friday), jest autorem wielu książek poświęconych .ASP, programistą i trenerem. Do tej pory przemawiał do ponad pół miliona deweloperów na całym świecie. W Polsce będzie gościł po raz drugi.

Konferencję otworzy jego wystąpienie, zatytułowane „JavaScript and the Rise of the New Virtual Machine”. Następnie uczestnicy będą mogli wybierać spośród 18 równolegle prowadzonych sesji tematycznych, które poprowadzą m.in. szef działu ASP.NET Scott Hunter i Senior Architect Evangelist Tomasz Kopacz. Obaj na konferencji będą reprezentować firmę Microsoft, partnera merytorycznego konferencji.

„Zachęcam do skorzystania z promocyjnych cen wejściówek na konferencję .NET DeveloperDays.  Oferta jest bardzo atrakcyjna, zważywszy na zestaw światowej sławy prelegentów, którzy poprowadzą sesje tematyczne, świetną lokalizację wydarzenia i doskonały catering.  Zapraszam do zapisów na stronie internetowej www.developerdays.pl.” – powiedział Maciej Pilecki,  organizator .NET DeveloperDays.

To druga edycja konferencji .NET DeveloperDays. Pierwsza odbyła się w październiku 2014 r. we Wrocławiu i zgromadziła ok. 300 specjalistów z zakresu .NET. W tym roku – w związku z zaproszeniem uznanych prelegentów, interesującymi tematami poszczególnych sesji oraz pozytywnymi komentarzami  po poprzedniej edycji – organizatorzy spodziewają się znacznie większej ilości uczestników.