Ocena użytkowników: 3 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar InactiveStar Inactive
 

Już w październiku do Warszawy przyjedzie uznany na świecie ekspert z dziedziny .NET, Scott Hanselman.  Amerykanin przyjął zaproszenie organizatorów konferencji .NET DeveloperDays.

W dniach 19-20 października w warszawskim EXPO XXI odbędzie się druga edycja konferencji .NET DeveloperDays. Specjalnym gościem konferencji będzie Scott Hanselman z centrali Microsoft w Redmond.

Według portalu WebDesignDev Scott jest jednym z 30 najbardziej wpływowych osób w obszarze programowania. Od ponad 10 lat aktywny blogger (www.hanselman.com), prowadzący 4 podcastów (w tym co piątkowy Azure Friday), autor książek poświęconych .ASP, programista i trener. Do tej pory przemawiał do ponad 500 000 deweloperów na całym świecie. W Polsce będzie gościł po raz drugi.

Partnerem merytorycznym konferencji jest firma Microsoft, w której pracują kolejni potwierdzeni już prelegenci – szef działu ASP.NET Scott Hunter i Senior Architect Evangelist Tomasz Kopacz.

To druga edycja konferencji .NET DeveloperDays. Pierwsza odbyła się w październiku 2014 r. we Wrocławiu i zgromadziła ok. 300 specjalistów z zakresu .NET. W tym roku – w związku z zaproszeniem uznanych prelegentów oraz pozytywnym feedbackiem od uczestników poprzedniej edycji – organizatorzy spodziewają się znacznie większej ilości uczestników.  Dla pierwszych 200 osób, które  zarejestrują się na konferencję,  jest przewidziana promocyjna wysokość opłaty rejestracyjnej - 600 zł netto. Wejściówki spoza tej puli kosztować będą droższe o 200 pln. Rejestracja odbywa się przez formularz na stronie http://net.developerdays.pl/registration .

„W tym roku zaprosiliśmy szeroko znanych ekspertów, aby zaspokoić głód wiedzy programistów zainteresowanych tematyką .NET. Ręczymy za najwyższy poziom wiedzy eksperckiej oraz  organizacji konferencji i serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych” – powiedział Maciej Pilecki,  przedstawiciel organizującej konferencję firmy DATA MASTER.

Szczegółowe informacje o konferencji znajdują się na  stronie http://net.developerdays.pl/.

Przy użyciu znajdującego się tam formularza Call For Papers można też zgłaszać propozycje własnych sesji konferencyjnych.